Wydawnictwa/magazyny/inne

Strona magazynu: Asia on Wave

Opis: Łączy nas pasja, dzięki której z pozornie różnych elementów składa się obraz naszej rzeczywistości. Tak tworzymy Asia on Wave – magazyn poświęcony kulturze azjatyckiej, gotowy na odkrywanie nowych, nieznanych wymiarów. Każda z osób wchodzących w skład redakcji współtworzy całość i dodaje swoje iskry do wspólnego ognia. Jedni pasjonują się Koreą, inni Japonią, jeszcze inni z powodzeniem to łączą, co daje razem ciekawą mozaikę. Polski rynek potrzebuje świeżego powiewu; nowej fali na zbyt spokojnym, rynkowym morzu. Chcemy się nią stać, atakując ze wszystkich możliwych frontów poznawczych. Wywiady, artykuły, recenzje, fotorelacje, odwołania do azjatyckiego misz-maszu mają w założeniu wyjść naprzeciw odmiennym gustom, a współpraca z takimi ośrodkami, jak Kawaii-Shop – umocnić naszą markę na rynku i otworzyć się na nowe środowiska.

***

i5yahc

Forum RPG Rainbow PBF

Opis: Znajdują się tutaj treści o charakterze erotycznym (są one motywem przewodnim tego forum). Rainbow PBF powstało z myślą o fanach yaoi, ale nie zabraniamy tworzenia kobiecych postaci i prowadzenia wątków yuri oraz heteroseksualnych.  Akcja ma miejsce w świecie naśladującym rzeczywisty, w fikcyjnym mieście Maraton, które jest inspirowane Nowym Jorkiem. Nie wymagamy jednak grania w narzuconych przez nas realiach – dla graczy, którzy mają własne pomysły na rozrywkę, utworzyliśmy Inny świat. Nie czekaj – zarejestruj się i zacznij swoją przygodę!

2 myśli w temacie “Wydawnictwa/magazyny/inne

  1. Katka pisze:

    Tigram, do Kotori mamy leciutki dystans. Znając historię Omikami, z którego powstało i tak dalej, i tak dalej… No poza tym z wydawaniem na razie się wstrzymałyśmy, uznając, że i tak jeśli coś wydamy, to raczej nowego, a nie coś, co już jest na blogu. Choć oczywiście, jeśli powiodłoby się i miało sens wydanie czegokolwiek, to później mogłybyśmy i o tych tworach co znacie pomyśleć. Ale na razie, jak mówię, nie mamy za bardzo czasu nad tym rozmyślać :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.