Wszelka twórczość pisarska

Tutaj możecie się dostać do blogów i stron z opowiadaniami naszych czytelników :) Smacznego :)

Katalog blogów z opowiadaniami:

ji

ButtonSBY 2

Button 9

Opowiadania autorskie:

Autor: Kohaku

Strona: Curse of the Blood +18

Opis: Na moim blogu piszę swoje autorskie opowiadanie Curse of the Blood. Jest to fantasy, które opowiada o dwóch braciach, synach królewskich. Jeden z nich nosi w sobie przekleństwo, a drugi musi zmierzyć się ze zdradą, która pojawiła się w samym sercu Krainy Niedźwiedzi.

***


Autor: Leśny ptak

Strona: Tam gdzie topnieje lód +18

Opis: Na zimnej północy zwanej Ziemią Raghów jeden z synów Czerwonego Wilka zostaje ciężko ranny i przykuty do łoża. Jego brat jest gotów zrobić wszystko, by mu pomóc. Suen wygnany z ojczystej krainy, odnajduje schronienie na Zielonych Ziemiach. Tam, żyje rozpamiętując przeszłość, aż do dnia gdy musi stawić czoło nieuchronnemu przeznaczeniu. Dwa różne światy, które połączy przewrotny los. Czy można odzyskać to, co utracone? Czy wróg może okazać się przyjacielem?

***

twa17

Autor: Inga

Strona: Till we are +18

Opis: Anthony spotyka tajemniczego chłopaka, który przedstawia mu się jako Andy i od początku jest nim zafascynowany. Nie ma pojęcia z iloma bolesnymi sekretami chłopaka będą musieli się zmierzyć. W Anthonym zakochuje się Ethan. Pewnego dnia spotyka ‚tego trzeciego’, którym architekt jest widocznie zauroczony. Czy zechce zdusić w sobie nieodwzajemnioną miłość? A może jednak postanowi o nią zawalczyć?

***

Autor: Saki

Strona: Sakisite

Opis: Na moim blogu piszę swoje autorskie opowiadanie „To nie tak”. Anthony Parker jest studentem prawa. Mieszka ze swoim chłopakiem Philipem Morganem i od początku ich związku cierpi z powodu częstych zdrad. Czy Anthony’emu skończy się w końcu cierpliwość i rzuci mężczyznę, którego kocha, ale który na każdym kroku sprawia mu ból? Czy za zdradami Philipa kryje się coś głębszego, czy jest zwyczajnym draniem, który za nic ma uczucia kochanka, a interesuje go tylko seks?…

***

Autor: Another69

Strona: Niebo w piekle  (+18)

Opis: Podziemia to miejsce przepełnione bólem, mrokiem i tajemnicą. Jednak okazuje się, że w samych czeluściach piekła także można znaleźć miłość i też nie należy polegać na pierwszym wrażeniu. Bo to co z góry zakładamy, że jest złe – może być czymś lepszym od nas samych. A to co wydaje się niegroźne i niewinne – może poderżnąć nam gardło, gdy tylko przestaniemy być czujni.

***

Autor: Linerivaillen

Strona: DziewnieCiekawie

Opis: Twórczość literacka wszelaka by moi. Od fanfiction, przez miniatury po wiersze.

***

holding-hands kopia

Autor: Sachan

Strona: Kogoeru-yoru (+18)

Opis: Opowiadania pisane wspólnie z Silencio, ale nie tylko.

*****

Autor: Fumishi

Strona: Free Your Mind (+18)

Opis: Zbiór opowiadań autorskich o tematyce homoerotycznej.

*****

Mój baner -mały

Autor: Luana

Strona: Fantazje Luany (+18)

Opis: Blog zawierający opowiadania homoerotyczne. Znajdują się tutaj teksty o różnej tematyce począwszy od obyczajówek, przez ckliwe romansidła, po fantasy. Od opowieści o nastolatkach do opowieści o miłości dojrzałych mężczyzn. Wyłącznym autorem swoich własnych tekstów jest Luana, która pisze od 2010 roku i od tego czasu niezmiernie kontynuuje swoją pasję.

*****

Autor: Miharu (Tshabace)

Strona: Szeptane (+18)

Opis: Arvo jest zwykłym skrybą w niebie. Codziennie zapisuje Księgi Życia ludzi, słucha wzniosłych śpiewów chórów anielskich i… nie żyje. Przekona sie o tym, kiedy poproszony o nagłe zastępstwo, będzie musiał zostać Aniołem Stróżem pewnego nastolatka i zmierzyć sie z brutalnym światem ludzkich problemów. I nie tylko ludzkich. Czy delikatny anioł przetrwa nieskalany?

*****

Autor: Rehab-e

Strona: Opowiadania Rehab-e (+18)

Opis: „Jacques Bright ma przed sobą ostatni rok w szkole. Wszystko w jego życiu wydaje się idealne, dopóki na jego drodze nie staje nowy facet jego matki, który szybko zostaje jej narzeczonym i wprowadza się do ich domu. Wtedy Jacques rozpoczyna z nim wojnę, a jego matka wpada na świetny pomysł, by wysłać ich na wspólne, męskie wakacje. Ale co jeśli to zadziała? I nienawiść nagle zamieni się w coś zupełnie innego?”
Na tym blogu znajdzie się wszystko – od kryminałów po opowiadania homoerotyczne.

*****

Autor: Kyna

Strona: tworczosc-kyna.blogspot,pl (+18)

Opis: Opowiadania autorskie, wiersze, przemyślenia. Najczęstszym tematem opowiadań jest sport i homoseksualizm.

*****

banner

Autor: Dream Winchester

Strona: Zostawić rzeczywistość (+18)

Opis: Blog jest zbiorem tekstów wszelakiej maści, głównie jednak pojawiają się na nim opowiadania obyczajowe. Historie są zainspirowane rzeczywistością, w której postacie borykają się z realnymi problemami, jak miłość, nietolerancja, kłopoty rodzinne, próba zaakceptowania siebie. Oprócz tego przeplatają się też wątki komedii, dramatu, a nawet erotyki. Kieruję się zasadą, że nic nigdy nie jest albo czarne, albo białe. Istnieją różne kolory, dlatego gej nie zawsze jest przegiętą ciotką, mówiącą w formie żeńskiej, a przegięta ciotka może okazać się człowiekiem z bardzo silną osobowością.

Fanfiction:

Autor: Tigram Ingrow

Strona: Żyjąc Wyobraźnią

Opis: „Żyjąc wyobraźnią” to blog zawierający wszelką twórczość Tigram Ingrow. Są to wiersze oraz fragmenty autorskich opowiadań. Obecnie w przygotowaniu i publikacji jest obyczajowe opowiadanie o nastolatkach. Cała historia będzie się skupiała na losach głównej bohaterki Michaliny od momentu, w którym idzie do liceum, przez kolejne lata, aż do samodzielnego życia. Pojawią się problemy ze współlokatorką, która ostro daje jej w kość, niezręczne sytuacje z kolegami tejże współlokatorki oraz wiele innych sytuacji. Opowiadanie jest bez ograniczeń wiekowych i nie będzie zawierało scen erotycznych.

*****

logo5

Autor: M-A-Y Lovers

Strona: m-a-y lovers (+18)

Opis: „Drogi Czytelniku, który tu trafiłeś,
upewnij się potem że jednak przeżyłeś …
Bo nasza twórczość i nasze zjebanie
potrafią porządnie poryć ludziom banie,
Lecz, gdyś odważny w nasz świat bez przeszkód wkraczaj,
Poznaj gejozę i ludzi perfidnie dziś macaj!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s