Wszelka twórczość pisarska

Tutaj możecie się dostać do blogów i stron z opowiadaniami naszych czytelników :) Smacznego :)

Katalog blogów z opowiadaniami:

ji

ButtonSBY 2

Button 9

***

twa17

Autor: Inga

Strona: Till we are +18

Opis: Anthony spotyka tajemniczego chłopaka, który przedstawia mu się jako Andy i od początku jest nim zafascynowany. Nie ma pojęcia z iloma bolesnymi sekretami chłopaka będą musieli się zmierzyć. W Anthonym zakochuje się Ethan. Pewnego dnia spotyka ‚tego trzeciego’, którym architekt jest widocznie zauroczony. Czy zechce zdusić w sobie nieodwzajemnioną miłość? A może jednak postanowi o nią zawalczyć?

***

Autor: Saki

Strona: Sakisite

Opis: Na moim blogu piszę swoje autorskie opowiadanie „To nie tak”. Anthony Parker jest studentem prawa. Mieszka ze swoim chłopakiem Philipem Morganem i od początku ich związku cierpi z powodu częstych zdrad. Czy Anthony’emu skończy się w końcu cierpliwość i rzuci mężczyznę, którego kocha, ale który na każdym kroku sprawia mu ból? Czy za zdradami Philipa kryje się coś głębszego, czy jest zwyczajnym draniem, który za nic ma uczucia kochanka, a interesuje go tylko seks?…

***

Autor: Another69

Strona: Niebo w piekle  (+18)

Opis: Podziemia to miejsce przepełnione bólem, mrokiem i tajemnicą. Jednak okazuje się, że w samych czeluściach piekła także można znaleźć miłość i też nie należy polegać na pierwszym wrażeniu. Bo to co z góry zakładamy, że jest złe – może być czymś lepszym od nas samych. A to co wydaje się niegroźne i niewinne – może poderżnąć nam gardło, gdy tylko przestaniemy być czujni.

***

Autor: Linerivaillen

Strona: DziewnieCiekawie

Opis: Twórczość literacka wszelaka by moi. Od fanfiction, przez miniatury po wiersze.

***

holding-hands kopia

Autor: Sachan

Strona: Kogoeru-yoru (+18)

Opis: Opowiadania pisane wspólnie z Silencio, ale nie tylko.

*****

Autor: Fumishi

Strona: Free Your Mind (+18)

Opis: Zbiór opowiadań autorskich o tematyce homoerotycznej.

*****

Mój baner -mały

Autor: Luana

Strona: Fantazje Luany (+18)

Opis: Blog zawierający opowiadania homoerotyczne. Znajdują się tutaj teksty o różnej tematyce począwszy od obyczajówek, przez ckliwe romansidła, po fantasy. Od opowieści o nastolatkach do opowieści o miłości dojrzałych mężczyzn. Wyłącznym autorem swoich własnych tekstów jest Luana, która pisze od 2010 roku i od tego czasu niezmiernie kontynuuje swoją pasję.

*****

Autor: Miharu (Tshabace)

Strona: Szeptane (+18)

Opis: Arvo jest zwykłym skrybą w niebie. Codziennie zapisuje Księgi Życia ludzi, słucha wzniosłych śpiewów chórów anielskich i… nie żyje. Przekona sie o tym, kiedy poproszony o nagłe zastępstwo, będzie musiał zostać Aniołem Stróżem pewnego nastolatka i zmierzyć sie z brutalnym światem ludzkich problemów. I nie tylko ludzkich. Czy delikatny anioł przetrwa nieskalany?

*****

Autor: Rehab-e

Strona: Opowiadania Rehab-e (+18)

Opis: „Jacques Bright ma przed sobą ostatni rok w szkole. Wszystko w jego życiu wydaje się idealne, dopóki na jego drodze nie staje nowy facet jego matki, który szybko zostaje jej narzeczonym i wprowadza się do ich domu. Wtedy Jacques rozpoczyna z nim wojnę, a jego matka wpada na świetny pomysł, by wysłać ich na wspólne, męskie wakacje. Ale co jeśli to zadziała? I nienawiść nagle zamieni się w coś zupełnie innego?”
Na tym blogu znajdzie się wszystko – od kryminałów po opowiadania homoerotyczne.

*****

Autor: Kyna

Strona: tworczosc-kyna.blogspot,pl (+18)

Opis: Opowiadania autorskie, wiersze, przemyślenia. Najczęstszym tematem opowiadań jest sport i homoseksualizm.

*****

banner

Autor: Dream Winchester

Strona: Zostawić rzeczywistość (+18)

Opis: Blog jest zbiorem tekstów wszelakiej maści, głównie jednak pojawiają się na nim opowiadania obyczajowe. Historie są zainspirowane rzeczywistością, w której postacie borykają się z realnymi problemami, jak miłość, nietolerancja, kłopoty rodzinne, próba zaakceptowania siebie. Oprócz tego przeplatają się też wątki komedii, dramatu, a nawet erotyki. Kieruję się zasadą, że nic nigdy nie jest albo czarne, albo białe. Istnieją różne kolory, dlatego gej nie zawsze jest przegiętą ciotką, mówiącą w formie żeńskiej, a przegięta ciotka może okazać się człowiekiem z bardzo silną osobowością.

*****

 

Autor: Inertia

Strona: https://o-sobliwosc.blogspot.com/ (+18)

Opis: Blog zawiera opowiadania o tematyce homoerotycznej. Obecnie jest publikowane jedno: o chłopaku, który marzy o karierze jako profesjonalny zawodnik MMA i jednocześnie boryka się ze swoją seksualnością.

Fanfiction:

Autor: Tigram Ingrow

Strona: Żyjąc Wyobraźnią

Opis: „Żyjąc wyobraźnią” to blog zawierający wszelką twórczość Tigram Ingrow. Są to wiersze oraz fragmenty autorskich opowiadań. Obecnie w przygotowaniu i publikacji jest obyczajowe opowiadanie o nastolatkach. Cała historia będzie się skupiała na losach głównej bohaterki Michaliny od momentu, w którym idzie do liceum, przez kolejne lata, aż do samodzielnego życia. Pojawią się problemy ze współlokatorką, która ostro daje jej w kość, niezręczne sytuacje z kolegami tejże współlokatorki oraz wiele innych sytuacji. Opowiadanie jest bez ograniczeń wiekowych i nie będzie zawierało scen erotycznych.

*****

logo5

Autor: M-A-Y Lovers

Strona: m-a-y lovers (+18)

Opis: „Drogi Czytelniku, który tu trafiłeś,
upewnij się potem że jednak przeżyłeś …
Bo nasza twórczość i nasze zjebanie
potrafią porządnie poryć ludziom banie,
Lecz, gdyś odważny w nasz świat bez przeszkód wkraczaj,
Poznaj gejozę i ludzi perfidnie dziś macaj!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.