Cody Solt

Imię: Cody Cody - gotowy

Nazwisko: Solt

Data urodzenia: 13 kwietnia 1998 r.

Miejsce urodzenia: Casper, Wyoming

Wzrost: 173 cm

Kolor włosów: brąz

Kolor oczu: szare

Klasa: 2

Cel: po studiach, staż w redakcji New York Times

Liczba wykonanych zadań:  1

02.09

Dzień dobry panom profesorom!

Zakładam dzienniczek, skoro mam chwilę. Zajęcia dopiero od 10:00, a mój genialny współlokator mnie zbudził. Powinienem wykorzystać ten czas na opracowanie pierwszego numeru gazetki szkolnej, nad którą sprawuję pieczę, ale wciąż po wczorajszym „wywiadzie” z Julesem Foxem nie mam do tego weny.
Nie wiem troszkę, co tu pisać… Ale Jules, znany wszem i wobec jako cudowny, wyzwolony Foxy, jest też w naszej dwunastce, to może panom profesorom się spodobają moje wynurzenia na jego temat. Mam nadzieję, że punkty przez panów profesorów nie będą też wystawiane za urok osobisty. Jules umie sobie okręcić ludzi wokół palca, bo ma to, co się nazywa „magnetyzmem”, więc mógłby panów profesorów złudzić. A w mojej skromnej opinii jest to dość irytujący człowiek. Robi wokół siebie tyle szumu, że przyćmiewa innych uczniów. Nie mówiąc o tym, jak szkodzi gazetce szkolnej i podbiera jej newsy. Nie dosłownie, nie chcę wyjść też na hejtera, ale przecież łatwiej i szybciej zrobić tandetny filmik i wrzucić na youtube, niż zbudować porządny artykuł w gazecie i wydrukować. A ludzie, jako nieraz ciemna masa, pędzą do kompa zamiast kupić papier.
Społeczeństwo schodzi na psy, co nie?

20.10

Proszę o wybaczenie, że tak późno robię kolejny wpis w dzienniczek. Mam bardzo dużo pracy z gazetką, stąd to nieregularne zaglądanie tutaj… Ale dzisiaj przybywam z wieściami, bo muszę przyznać, że sam potrzebuję gdzieś wylać swoje myśli. Nie jestem pewien, czy prowadzenie sojuszu z Patrickiem i Senem jest rozsądne (intuicja mi mówi, że nie), ale dzisiaj nie dało się nie wykorzystać okazji! Oni sami naiwnie podsunęli mi materiał, który może skutecznie odsunąć całkiem niebezpiecznego konkurenta na bok. Chodzi o sprawę z Sebastianem, który według mnie nie powinien w ogóle być w projekcie z racji bycia synem dyrektora… Ale zrobiliśmy pewien, hm… sabotaż i liczę, że mocno nadszarpnie morale Sebastiana. Chociaż, panowie profesorowie muszą wiedzieć, że sam średnio wierzę w to, co napiszę w gazetce. Bardziej mnie interesuje, dlaczego Moreno naprawdę poszedł do psychologa… Ale to nieważne, nieważne. Na razie trzeba obserwować, co wyniknie z tego małego ataku. Nawet jak to tylko wyobraźnia Brighta i Nakano, no nie?

04.11

Jestem cholernie zawiedziony. Zostałem niesprawiedliwie potraktowany przez dyrektora Mossa za wykonanie swojego zadania w konkursie. Uważam, że jest to naruszenie zasad eksperymentu, a pan dyrektor, godząc się na jego przeprowadzenie w szkole, powinien wziąć sobie do serca, że mamy teraz jako jego uczestnicy inne prawa. Usunął mnie z pozycji redaktora gazetki. Pewnie przy okazji myślał, że ułatwi tym zadanie swojemu synowi i ten będzie miał prostą drogę do zwycięstwa w projekcie. Sebastian jest zbyt uprzywilejowanym członkiem projektu, dlatego uważam, że powinien zostać usunięty bądź dyrektor powinien dostać od profesorów jakieś upomnienie. Mam nadzieję, że moja rola w redakcji zostanie przywrócona.
Poza tym, czy tylko mi się wydaje, że Moreno ma jakieś takie przytępe spojrzenie…?

30.10

OBLAŁEM?! Jak to?! Przecież wykonałem wszystkie założenia zadania, akurat te najtrudniejsze, a jedyna losowa rzecz, która wyszła źle, to że nie było akurat Sena w pokoju! To powinno w ogóle nie być brane pod uwagę, skoro te najtrudniejsze części udało mi się zorganizować. No nie wierzę! Czy pozostali uczestnicy też są tak surowo oceniani? Bo gdzie tu jest ocena zdolności, a gdzie zwykły fuks? Czy projekt nie ma badać czegoś innego przypadkiem? A taka głupia rzecz… Ale dobra. Nie będę wyładowywał tutaj frustracji. Trudno. Mam tylko nadzieję, że drodzy profesorowie potkną się na swoich planach, kiedy ciurkiem wszyscy spieprzą swoje zadanie, bo akurat będzie padał deszcz, gdy każecie im przy słonecznej pogodzie biegać nago po parkingu :/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.