Commissions

Przedstawiamy opowiadania pisane „dla kogoś” tzw. commissions/zamówienia.


Commissions  – zamknięte


Powstałe zamówienia:

W chatce drwali Cz. 1 – Connor x Haytham (Assassin’s Creed III)

W forcie templariuszy Cz. 2 – Connor x Haytham (Assassin’s Creed III)

W nowym wspólnym domu Cz. 3 – Connor x Haytham (Assassin’s Creed III)

Niecierpliwy czarownik i niedoświadczony łowca – Alec x Magnus (Dary Anioła: Miasto Kości)

Czy to tylko ciekawość? – Woody x Trey (Project Dozen)

O barmanie, który lubił ostro – Altair x Robert (Assassin’s Creed I)

Drapieżny Ptak Cz. 1 – JR x Seol (Trylogia z zespołu NU’EST)

Cudownie Słodka Tragedia Cz.2 – Ren x Aron (Trylogia z zespołu NU’EST)

Słodki diabełek Cz.3 – Baekho x Minhyun (Trylogia zespołu NU’EST)

Rat King and Thief-Taker – Garrett x Thadeus Harlan (Thief)

Warunki i informacje odnośnie zamawiania tekstów:

1. Możliwe do napisania przez nas teksty to:

 • Tzw. fanficki/slashe – zatem zamówienia powinny dotyczyć istniejącego działa, o którego bohaterach zamawiający chciałby poczytać. Coś takiego jak wśród poniższych tekstów Commission z Assassin’s Creed, jakieś „Stereki”, czy nerdowsko – Legolas x Aragorn XD (To tylko przykłady, Wy myślicie o tym, czego pragniecie) Takie teksty najchętniej piszemy.
 • Zamówienia oryginalne, nieoparte na żadnym istniejącym dziele, ale z konkretnymi wytycznymi – czyli sami wymyślacie, jakie powinny być postacie, jakie mieć cechy czy kim być i my staramy się napisać twór pod te kryteria.
 • Tzw. bonusy do naszych opowiadań – czyli coś z naszymi chłopakami, ale tutaj musicie się spodziewać, że możemy często nie zgodzić się na napisanie tego, czego byście pragnęli – a to z racji, kiedy Wasz pomysł nie pasuje do charakteru postaci lub kiedy wybiega w przyszłość tego, co jeszcze może się wydarzyć w faktycznym opowiadaniu. Przykład? Jeśli ktoś chce tekst do FDTS z romansem Mike’a i Jasona, to może być. Jeśli romans Jasona i Alexa, to już nie, bo miało to już miejsce. Ale jeszcze sytuacja, gdzie załóżmy, że FDTS wciąż wychodzi i Jason dopiero poznał Alexa – a ktoś chce, byśmy zamówienie napisały z nimi, kiedy ci zaczynają ze sobą kręcić. To odpada, bo wybiega w przód w akcji opowiadania, która będzie napisana. Logiczne, że przez to, że planujemy coś w tym kierunku w opowiadaniu, nie chcemy tego pokazać najpierw w zamówieniu. Najlepiej więc, by dotyczyło to opowiadań za zakończonych bądź scen niemających dużego wpływu na akcję faktyczną. Wiadomo, jakieś alternatywne historie też mogą być, ale to śliska sprawa. Wszelkie warunki możemy jednak spróbować omówić :)

2. Cena zamówień – do uzgodnienia.

3. Sposób i przebieg zamawiania – prosimy skontaktować się z nami przez maila shikattales@gmail.com i napisać nam, co chcielibyście poczytać, ile miałoby być stron. Co do samego tekstu, im więcej informacji nam podacie, tym lepiej. Czy tekst ma być smutny, czy sielankowy, czy chcecie jakąś konkretną sytuację. Również co do bohaterów, jeśli oni nie są nasi, to warto ich opisać. Najpierw jednak możecie zapytać, czy kojarzymy tekst (jeśli chodzi o slashe), do którego chcecie twór. Jak nie kojarzymy, to każda wskazówka się przyda, bo w Internecie jest wiele, ale jednak trudno się wczuć w kogoś, kogo się nie zna. Po ustaleniu wszystkiego prosimy Was o przelanie zaliczki (połowy kwoty całości) i zabieramy się za pisanie. Tutaj czas realizacji jest bardzo płynny z racji tego, że mamy dużo do pisania, a czasu wiele nie ma. Niemniej jeśli by się okazało, że za Wasze zamówienie możemy się wziąć dopiero za jakiś czas, zaliczkę pobierzemy dopiero wtedy, kiedy będziemy już mogły pisać, byście nie czekali szczególnie długo. Dłuższe teksty, wiadomo, wymagają więcej czasu. Później przesyłamy tekst, Wy wyrażacie swoje usatysfakcjonowanie bądź nie i dobijamy targu do końca XD

2 myśli w temacie “Commissions

 1. Katka pisze:

  Psyche, na pewno jeszcze kiedyś będą otwarte komisze :) teraz po prostu mamy za dużo pisania i za mało czasu. Musi się nam to wszystko jakoś wyklarowac i znów je otworzymy :)

 2. Psyche pisze:

  Szkoda, że commissions zamknięte, ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będą otwarte i napiszecie jakieś nasze fantazje xD
  Ściskam!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.