Darowizna-Patronite

Witajcie na stronie poświęconej darowiźnie, gdzie znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące wspierania nas w pisaniu i ogarniania życia tak, żeby pisać się dało :) Czas jest rzeczą cenną, niestety jednak często trudno go wygospodarować. Każde wsparcie daje nam możliwości, by tego czasu było więcej, a dla Was więcej tekstu! :)

Dane do przelewów (oczywiście bez gwiazdek):

Katarzyna Kup***czak
80 *** 1240 *** 6449 *** 1111 *** 0010 *** 2822 *** 5509
Tytuł przelewu: DAROWIZNA

Możliwy jest również PayPal – shikattales@gmail.com (wysyłanie jako znajomemu)


PATRONITE.PL


Co nas najbardziej ucieszy, ale i Wam da najwięcej radochy z wspierania nas, to zarejestrowanie się na portalu Patronite.pl jako nasi Patroni.

Może ktoś z Was zna, a może ktoś pierwszy raz słyszy o platformie Patronite.pl. Jak mówi sam Patronite o sobie:

Patronite łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

Krótko mówiąc, Patronite działa po to, żeby łatwo i sprawnie można było wspierać artystów, a oni w podzięce mogli dawać więcej od siebie. Jak szybko zauważycie, działa to podobnie jak nasz challenge. Wy wpłacacie daną kwotę i w zależności od niej możecie otrzymać pewne profity.

Żeby łatwiej było wyjaśnić, pokażemy od razu, jak wygląda nasz profil na Patronite:

SHIKAT TALES PATRONITE

I teraz po kolei. Na dzień dobry widzicie nasz krótki opis i okienko dające możliwość zostania Patronem. Gdy zjedziecie kapkę niżej, zobaczycie po prawej stronie coś takiego jak progi. Są to te okienka oznaczone 5 zł/miesiąc, 10 zł/miesiąc itd. Decydując się na zostanie Patronem, wybieracie odpowiedni dla siebie próg. Pod każdym z nich znajdziecie informację, co daje Wam taki próg. Im wyższa kwota, tym więcej przywilejów.
CO WAŻNE: wybierając wyższy próg, macie również wszystko to, co oferują niższe progi!

Co jest dodatkowym motywatorem to CELE. Je zobaczycie na środku, zaraz obok progów. Cele to coś takiego jak właśnie kwota do osiągnięcia w challengu. Takich celów mamy obecnie 3. Co oznacza, że po osiągnięciu w miesiącu danego celu, osiągacie również to, co jest pod tymi celami opisane. Najwyższy z celi, choć trudny do osiągnięcia, może przywrócić wychodzenie rozdziałów co 3 dni na stronie.

Jak w praktyce działa Patronite?
Logujecie się, podajecie swoje dane i następnie klikacie na „ZOSTAŃ PATRONEM”. Wybieracie dany próg i od tej pory, co miesiąc, ta kwota będzie pobierana z Waszego konta. Nie musicie się martwić pamiętaniem o przelewach.
UWAGA! W dowolnej chwili możecie zrezygnować z bycia patronem bądź zmienić próg! To, że raz wybierzecie dany próg, nie oznacza, że musicie z niego korzystać cały czas!

Zdecydowałyśmy się na ten portal, licząc, że dzięki temu łatwiej będzie się nam rozwijać. Że Wy, nasi czytelnicy, będziecie nas wspierać i doceniać naszą pracę. Chodzi głównie o to, że naprawdę już długi czas pracujemy na to, by wydawać coraz lepsze, ciekawsze opowieści, by być bliżej z Wami i móc wspólnie dzielić się tą pasją.
Bywa ciężko, naprawdę. Wiele razy zdarzało się tak, że nie miałyśmy siły i kombinowałyśmy, jak tylko się dało, żeby wciąż móc publikować rozdziały, by cały czas pisać i nie tracić werwy. Uwierzcie, że wracając z pracy, zazwyczaj sił do skupienia się nie ma. A pisanie wymaga nie tylko czasu i stukania w klawisze, ale także mnóstwo pokładów energii i wysiłku umysłowego. Dlatego właśnie łączenie pisania z dorosłym życiem jest tak trudne, jeśli nie ma się z tego żadnych dochodów. Ale nie dajemy się! To jest coś, co nas uszczęśliwia, dlatego szukamy coraz to nowych sposobów na udźwignięcie tego i nie poddawanie się. A naprawdę, uwierzcie… mnóstwo zależy właśnie od Was. Od każdego z Was osobna.