Koniec challengu!

Uwaga: Dziś wieczorem dodatkowe info o darowiźnie! Zajrzyjcie :)

Hej, ludki!

Oto nadszedł koniec czerwca, a wraz z nim koniec challengu czerwcowego. Wreszcie udało się Wam nazbierać kwotę, dlatego na pewno napiszemy dla Was bonus z udziałem Jeffersona i Williama w świecie Fire Dragon Tattoo Studio :) Postaramy się oczywiście zrobić to jak najszybciej, ale ciężko u nas z czasem (chyba już za każdym razem to powtarzamy, to smutne XD), więc możliwe, że się trochę opóźni. Niemniej, na ten bonus zbieraliście aż 3 miesiące, więc i my czujemy się usprawiedliwione XD

W każdym razie postanowiłyśmy zrobić małą zmianę, jeśli chodzi o darowizny. Jeszcze rozważamy jedną opcję, a jeśli się z nią uda, to ją wprowadzimy. Ale jeśli nie, to sytuacja będzie wyglądała tak, że pozostawimy możliwość darowizn, lecz challenge od dziś przestają istnieć. Będziemy po prostu liczyć na to, że zechcecie nas z własnej woli co jakiś czas wspierać :) Konto, na które możecie wpłacać kwoty, jest to samo i będzie można je znaleźć w zakładce challenge.

Dlaczego to robimy? Cóż, generalnie obie jesteśmy osobami pracującymi, które mają coraz więcej obowiązków i życia do ogarniania, dlatego już samo pisanie rozdziałów na stronie jest dla nas nie lada wyzwaniem. Dodatkowe bonusy oczywiście mogą się pojawiać, ale będą to raczej sytuacje wyjątkowe, kiedy to dziwnym zrządzeniem losu będziemy mieć więcej czasu, żeby coś takiego od czapy napisać. Sytuacja na pewno miałaby się inaczej, gdybyśmy były w stanie żyć z pisania bądź połowicznie się z tego utrzymywać. Dlatego Wasze darowizny były dla nas takie ważne. Ale że z czasem zaczęło się ich pojawiać coraz mniej, uznałyśmy, że przeciąganie challengów z miesiąca na miesiąc mija się z ich celem. Podobnie jak fakt, że na bonusy „składa się” z reguły ta sama garstka ludzi, a czytadła dostają wszyscy. Niestety, oczekiwałyśmy więcej pracy zespołowej, a ona ma troszkę inne założenia.

Mamy nadzieję, że z dobrej woli będziecie wciąż nas wspierać :) To się dla nas szalenie liczy i naprawdę nam pomaga w utrzymywaniu płodności pisarskiej!
Ostatnimi czasy miałyśmy wiele przemyśleń na temat naszego pisania, czasu, jaki na niego spędziłyśmy (nie mówiąc o codziennym pisaniu, lecz o tym, czego się przez te osiem lat „dorobiłyśmy”), dlatego powstało w naszych głowach kilka pomysłów na zmiany. Ale na razie to takie przedstępne info, bo musimy to wszystko jeszcze sobie poukładać w głowach :) Na pewno będą zmiany! Kiedy i jakie, dowiecie się w swoim czasie.

3 myśli w temacie “Koniec challengu!

 1. Katka pisze:

  C., bardzo nas cieszy wsparcie :) Bardzo byśmy chciały, żeby życie aż tak nie redefiniowało i żeby się dało ciągnąć to wszytko tak, jak było do tej pory, ale sama wiesz jak jest XD Dzięki :*

  Damiann, tak, oczywiście, nadal można wpłacać :) Robiąc przelew na poczcie właśnie tak, wpisuje się te dane i normalnie wpłaca jakąś kwotę, jaką się chce komuś przelać.

 2. damiannluntekurbus17 pisze:

  Jednym slowem nadal mozna wplacac?
  ,,Ponadto oczywiście wpłat można dokonywać na poczcie, jeśli ktoś nie posiada konta bankowego – wtedy tylko dodatkowa jest drobna opłata.” Wtedy trzeba wpisac te dane co byly z gwiazdkami?

 3. C. pisze:

  Super, że się nam w koncu udalo i że, prędzej czy później, będziemy mogli przeczytać o Jeffie i Willu <3
  W kwestii zmian, to jak najbardziej Was rozumiem. Te są potrzebne, jako że życie wiele redefiniuje. Dlatego będę wspierać w miarę możliwości i mocno trzymam kciuki za te zmiany! By przyniosły fajne efekty! pozdrawiam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.