Konkurs walentynkowy!

Hej, ludki!

Dawno nie było żadnego konkursu, więc pomyślałyśmy, że fajnie by było jakiś zorganizować! A że mamy Walentynki, to jest ku temu jakaś okazja :) Oczywiiiiście motywem przewodnim naszego konkursu jest miłość. A co trzeba zrobić…?

Otóż Waszym zadaniem będzie zaprojektowanie kartki walentynkowej/liściku, czyli potocznie po prostu walentynki. Przy czym musi to być specjalna walentynka! Musicie wczuć się w jakiegoś bohatera z naszych opowiadań (dowolnego!) i jako on stworzyć walentynkę oczywiście zadedykowaną jego drugiej połówce.

Wykonanie jest dowolne! Jak przykładowo może to wyglądać? Weźmy sobie Liama, który mógłby zrobić kartkę walentynkową dla Conalla. Wtedy bierzemy randomowe zdjęcie serduszkowe, randomowe zdjęcie mięcha z internetów, dorzucamy trochę miłości, szczyptę flegmatyzmu Liama i mamy taką oto kartkę:

e71b86_5f8042ec13d944b0bbbcfc01d4eaafe2-mv2

Zwycięży oczywiście najbardziej oryginalna walentynka, ale pamiętajcie – liczy się dobra zabawa! Więc nie hamujcie się, nie krępujcie i wymyślcie coś swojego! :D

Co można wygrać? Otóż nagroda jest podwójna. Ten, kto wygra konkurs, otrzyma:

 1. Bonus walentynkowy z Jasonem i Alexem (który pierwotnie zostanie wysłany tylko do tych, którzy wzięli udział w challengu styczniowym), więc jeśli jesteś osobą, która tego nie zrobiła, masz właśnie szansę go poczytać :)
 2. Naszyjnik ze śladem symbolizującym naszych chłopaków! Oczywiście do wyboru dowolny naszyjnik spośród trzech widocznych poniżej:

16732140_1350917044930225_65266254_o

 • naszyjnik wilczkowy ze śladem Liama lub Conalla, jak kto woli :)
 • naszyjnik koci ze śladem Lenniaka
 • naszyjnik misiowy ze śladem Harleya
  (naszyjniki są związane czarnym rzemykiem, stosunkowo ciężkie, bo stanowią kamień z wyżłobionym śladem)

Spośród pozostałych walentynek już publiczność, czyli pozostali czytelnicy, będą mogli wybrać te, które najbardziej im się spodobały. W wyniku tego głosowania jeszcze dwie osoby (miejsce drugie i trzecie) otrzymają bonusik :)

Tak jak pisałyśmy, wykonanie jest dowolne! Oczywiście może być to również własny rysunek, czy zdjęcie, może być to nawet kupiona kartka walentynkowa i podpisana jako dany bohater. Może to być nawet „screen” smsa jednego chłopaka do drugiego. Może to być wierszyk. Ruszcie wyobraźnią! Jesteśmy bardzo ciekawe!

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział?

 • Wysyłacie zgłoszenie mailowo na adres shikattales@gmail.com
 • W tytule maila wpisujecie „konkurs walentynkowy”
 • W treści zaznaczacie od kogo do kogo jest to walentynka :)
 • Podpisujecie maila oczywiście swoim nickiem :)
 • Plik dołączacie w załączniku

Uwaga! Czas trwania konkursu – 2 tygodnie! Zaczynamy dzisiaj, a kończymy 28 lutego o godzinie 23:59! Wyniki ogłosimy 1 marca i wtedy też odbędzie się głosowanie czytelników :)

Działajcie!

Jeszcze małe info do osób, które dorzuciły coś od siebie do challengu styczniowego – niestety nie wyrobiłyśmy się z bonusem do dzisiaj. Praca, praca i jeszcze raz praca :( Dlatego wybaczcie, że jeszcze nie macie go na swoich mailach, ale postaramy się go posłać do końca tygodnia. Bonus już się tworzy, już ma 13 stron, ale nie jest jeszcze skończony. Ale już niedługo! Wyczekujcie! :)

2 thoughts on “Konkurs walentynkowy!

 1. Shivunia pisze:

  Damian >> Wszelka inwencja się liczy. Wczuj się w postać i stwórz walentynkę ;) Metoda dowolna byle by dało się ją pokazać :D Działaj!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s