Newton’s Balls – 60 – Słowa, których dawno nie słyszał

— Tak? Smakowało? — zamruczał Courtney, zarzucając ręce na szyję Chase’a od tyłu, pochylony nad oparciem kanapy.
Tym razem zjedli w salonie, Marshall dołączył mimo wcześniejszego posiłku i teraz gospodarz wrócił z kuchni, gdzie odniósł talerze, a pozostała dwójka siedziała i piła herbatę. Kurator już nie przejmował się tak obecnością brata, gdy kierował podobne gesty do Chase’a, chociaż gdzieś w tyle głowy miał ostrzegawczy szept, że jednak Marshall może niewłaściwie zareagować i zacząć awanturę.
Brat jednak tylko spojrzał z politowaniem na parę i wrócił spojrzeniem do psa, który od początku, gdy zaczęli jeść, siedział i patrzył na niego. Nie, Lil jeszcze nie nauczył się, aby nie żebrać.
— Dobre było. Fajne mięso było, takie inne — przyznał Chase, samemu czując się dziwnie z widownią, ale za każdym razem, gdy Marshall był przy nich, kiedy byli blisko, myślał o tych nieszczęsnych pigułkach gwałtu. Co by było, gdyby go nimi naćpać, a potem robić to przy nim? To była w jakiś sposób niezdrowo pociągająca wizja. Nie miał pojęcia tylko… co na to Courtney.
— I inaczej zrobione, bo trochę eksperymentowałem. — Kurator pocałował go w skroń, a potem popatrzył na Lila. — Szkoda, że psy nie uczą się przez branie przykładu z innych. Tank by go mógł wiele nauczyć.
— Nie no, nauczy go, ale to trochę zajmie — odparł Chase i na moment zostawił Courtneya i pochylił się do przodu. Oparł łokcie o kolana i zawołał psa. Ten jeszcze zerknął na Marshalla, czy ten niczego dla niego nie chowa od kilkunastu minut po obiedzie, po czym podbiegł do chłopaka, który pogłaskał go po głowie. Pstryknął palcami kilka razy, aby skupić jego uwagę na swojej dłoni, po czym wykonał gest palcami w dół i dodał komendę: — Siad. Lil. — Pstryknął, kiedy uwaga psa znowu gdzieś uciekła. — Siad. — Za drugim razem pies przekręcił głowę, ale patrząc na dłoń, usiadł.
Bracia Corn patrzyli na to z niejakim podziwem, bo obaj już próbowali zmusić Lila do wykonania tego polecenia i nie odnieśli sukcesu. Chase zdecydowanie miał do tego rękę, co tylko potwierdzało teorię Courtneya, że powinien w to pójść w przyszłości.
— Pytałeś o pracę w schronisku? — rzucił więc niespodziewanie, opierając się przedramionami o oparcie kanapy i obserwując.
Chase zerknął na niego i pokręcił głową.
— Nie, jeszcze nie — odparł i wstał, żeby pójść po kilka przysmaków oraz kliker, bo ten zostawił przy kluczach.
— Zapytaj w niedzielę. Marnujesz się na złomowisku z takimi zdolnościami.
— Zdolnościami? — powtórzył chłopak i cmoknął na Tanka, aby także podszedł. Usiadł na fotelu, bo tam było więcej miejsca, a oba psy po chwili były tuż obok. Tank gotowy na porcję ćwiczeń i łakoci, a Lil na zabawę.
— Dobrze ci idzie zajmowanie się zwierzakami. Słuchają cię i masz do tego serce.
— Ale mu kadzisz. Liczysz na bonusowego loda? — Marshall uśmiechnął się do brata trochę kpiąco.
Kurator od razu się wyprostował i bratu odpowiedział jedynie spojrzeniem, czy on tak na serio z takim szczeniackim żarcikiem. Chase też był niezadowolony z takiego komentarza.
— Może nie twoja sprawa? Kto tu komu loda robi, nie powinno cię interesować — burknął na uwagę mężczyzny, a ten mimowolnie pomyślał o pomocy brata, kiedy miał niesprawną dłoń.
— Nie znacie się na żartach… — Pokręcił głową, ogrzewając dłonie na kubku gorącej herbaty. Cholera, nawet herbatę Courtney umiał zrobić doskonałą. Jeśli Chase miał rękę do zwierząt, tak jego młodszy brat zdecydowanie do produktów spożywczych.
— Zmieniając temat, sam będziesz robił ten remont, czy ktoś ci pomoże? — zapytał Marshalla Courtney, przechodząc na kanapę, żeby na niej usiąść i trochę poobserwować, jak Chase zajmuje się psami.
— Głównie sam. Aby ktoś mi bardziej pomógł, musiałbym zapłacić, a na to nie mam kasy. Więc większością zajmę się sam. Będę tylko kombinować, jak będzie mi potrzebna dodatkowa para rąk — wyjaśnił Marshall, zastanawiając się też, czy brat pytał o to ze względu na Freda. Przekonał się, że tak, kiedy ten zadał następne pytanie.
— A ten kumpel, który pomagał ci znosić rzeczy?
Marshall zerknął na Chase’a wykonującego ćwiczenia z psami, a potem znowu na brata.
— Nie wiem, może. Ale wiesz, że on nie jest w waszej drużynie?
— Oczywiście, że wiem… — Courtney trochę się spiął, jakby brat mu sugerował, że zamierza zrobić Fredowi bonusowego loda. — Czemu z tym wyskoczyłeś?
— Byś znowu się na niego nie lampił — Marshall odparł wymownie, a zaskoczony Chase spojrzał na Courtneya, ale też na jego brata.
— Kto na kogo? — burknął, przybierając bardziej srogą minę.
Kurator pożałował, że zapytał o Freda. Ostatnie, czego mu było trzeba, to niekomfortowa sytuacja pomiędzy sobą a swoim chłopakiem. Do tego oba psy wykręciły głowy i spojrzały po nich, a Courtney poczuł się jak stojący na środku sali świadek, na którego patrzy ława przysięgłych.
Przygryzł wnętrze policzka i dopiero po chwili odpowiedział:
— Marshall uważa, że dziwnie patrzyłem na jego kumpla, ale…
— Nie dziwnie, tylko jak nastolatki na cycate babki na okładkach świerszczyków — brat przerwał mu z kwaśną miną.
Chase przybrał groźniejszą postawę, mocno ściągając brwi. Tresura psów zeszła na dalszy plan.
— Chciałeś, żeby ci jakiś kumpel brata przerżnął? — fuknął, czując specyficzne uczucie kłębiące mu się w żołądku i głowie.
— Hej! Jestem tu, Chase! — Courtney zwrócił się do chłopaka, samemu się irytując, a Marshall wykrzywił wargi i również odpowiedział.
— Nie sprowadziłem go tu specjalnie, by się Courtney na niego gapił, tylko żeby mi pomógł wyciągnąć rzeczy z piwnicy. Poza tym już jeden kumpel rżnął mojego brata, wystarczy — dodał ze złością, nawet nie chcąc myśleć o Dustinie.
— To brakowało, kurwa, kolejnego! — warknął nastolatek, oburzając się i teraz spoglądając na Courtneya. — A ciebie widzę, ale co? Mało ci? — burknął i wstał ze swojego miejsca. Cmoknął na psy, aby ruszyły za nim. Zirytował się, musiał ochłodzić głowę.
Jego kurator za to nie zamierzał tego zostawić bez rozwiązania. Jak zwykle. Musiał wyjaśnić wszystko natychmiast, bo nie umiał nigdy dobrze znosić cichych dni, cichych chwil i żadnego rodzaju niedopowiedzeń. Zawsze wtedy czuł, że traci kontrolę. Dlatego rzucił tylko Marshallowi groźne spojrzenie i podążył za swoim chłopakiem.
— Chase. Marshall przesadza, a i ty też na pewno nie raz oglądasz się za dziewczynami.
Chłopak akurat wychodził na chłodne, wieczorne powietrze. Psy szybko skorzystały i pobiegły obwąchać podwórko i pobiegać.
— Oglądam, ale nie gapię się na nie jak ciele. I skąd mam wiedzieć, że przesadza? — fuknął chłopak, wciskając dłonie w kieszenie, kiedy już byli na zewnątrz.
— Możesz na przykład mi zaufać — zasugerował Courtney, wychodząc za nim w samych skarpetkach na chłodne płytki chodnikowe. Od razu objął się ramionami, bo golf był ciepły, ale nie pomagał na zewnątrz, gdzie wiał mroźny wiatr i szczypało w policzki. — Był przystojny, więc miło było na niego popatrzeć, ale to tyle. Nic więcej.
Chase zrobił mocno niepewną minę, obejrzał się na psy, wziął głęboki wdech i wydech.
— Nie chcę, żebyś się gapił na jakiegoś, kurwa, kolesia od Marshalla, ani w ogóle. Szczególnie jak ten „był przystojny”, by znowu miał się tu pojawić.
Kurator odetchnął i potarł ramiona. Okej, może rzeczywiście nie powinien był pytać, czy ten znowu przyjdzie. Zrobiło się przez to nieciekawie.
Zbliżył się mimo chłodu do Chase’a, ale nie zabrał rąk z własnego ciała, a wręcz przeciwnie, wcisnął je pod pachy.
— Prawdopodobnie i tak nie przyjdzie. Nie masz się co martwić, skarbie.
Chase zaburczał jeszcze, nadal stojąc blisko, ale bez żadnych gestów w stronę Courtneya.
— Bo nie chcę, żebyś się gapił — powtórzył się. — Ani tym bardziej myślał, czy realizował, aby cię jakiś przerżnął.
— Nie myślę, aby mnie przerżnął. Chase, nie bierz mnie za jakąś kurwę, bo to nie jest przyjemne. — Tym razem Courtney przeszedł na ofensywny ton, a jego twarz zmieniła wyraz na bardziej srogi. Nie podobało mu się to, w jakim tonie wyraził się Chase. Tak samo jak Marshall zresztą.
— To czemu się na niego gapiłeś? — od razu odpyskował chłopak. Co by nie ukrywać, kiedy on gapił się na jakąś seksowną dziewczynę, to myślał o seksie.
— Bo był przystojny — powtórzył kurator i przestąpił z nogi na nogę, bo robiło mu się zimno w stopy. — Ponadprzeciętnie, więc to naturalne, że przykuł mój wzrok. Patrzenie nie jest zdradą, a i widziałem go raz. Nie mam jego numeru, nie mam jego facebooka i nie pamiętam nawet, jak ma na nazwisko.
Chase odetchnął znowu. Powoli pasował i przechodziła mu ta nagła złość.
— Czyli… nawet byś nie chciał coś z nim? — spytał jeszcze, podejrzliwie patrząc na marznącego mężczyznę. Zaczynało być mu go szkoda. Do tego ten pociągnął nosem, bo wilgoć wokół od razu źle na niego działała.
— Oczywiście, że nie. Wiesz, że mnie zaspokajasz. Nawet ponad normę — odpowiedział z lekkim uśmiechem i skulił się jeszcze bardziej, bo mocniej zawiało.
Chase nie wytrzymał i przyciągnął go do siebie, obejmując ramionami. Pocałował w kość policzkową.
— To chyba jakoś jeszcze powinienem zaspokoić ci oczy. Niefajnie się słucha, że się na jakiegoś typa lampiłeś.
Poczuł, że mężczyzna odetchnął głębiej i poszukał jeszcze więcej jego ciepła, przylegając do niego jak najmocniej.
— Nie musisz bardziej niż zaspokajasz, bo wiesz, że strasznie mi się podobasz. — Usłyszał jego słowa przy swojej szyi, a kolejne trochę wyżej, ale te były już cichsze, choć wydawały się przy tym brzmieć jakimś większym ciepłem, czułością i szczerym uczuciem. — I nie musisz być w niczym lepszy, bo takiego ciebie kocham.
Chase od razu napiął się i zbystrzał. Złapał mężczyznę za ramiona i spojrzał na jego twarz.
— Co powiedziałeś? — spytał, przypuszczając, że się przesłyszał. Zrobiło mu się i tak bardzo dziwnie i nieswojo. Nie umiał tego określić. To było coś pomiędzy szczęściem a zakłopotaniem, że mężczyzna właśnie powiedział mu, że go kocha.
Kiedy spojrzał na twarz Courtneya, zobaczył, że te jego mocno wklęsłe policzki były zarumienione od chłodu, podobnie jak nos. W oczach dostrzegł za to napięcie, ale i swoistą pewność co do tego, co mówił.
— Kocham cię. — Słowa jednak były wypowiedziane troszkę zachrypniętym głosem, jakby Courtney też na swój sposób przeżywał to wyznanie. — Powiedziałem, że cię kocham.
— O cholera… — Chase w prosty, godny siebie sposób wyraził swoje zaskoczenie. Wyglądał na trochę przerażonego i wstrząśniętego. — Ale… że no tak… no, kochasz? — spytał niezgrabnie. Nagle poczuł się dziwnie zestresowany i jakby osaczony. Nie, że miał za złe mężczyźnie, że to do niego czuje, ale że… winny, że ten zakochał się w kimś takim jak on. Nie trudno było dostrzec te emocje na jego szczerej twarzy, ale Courtney nie był pewien, czy dobrze je zinterpretował.
Przygryzł wnętrze policzka i wysunął dłoń spod pachy, żeby pomasować bok nastolatka.
— Tak… Tak jak dziewczyna zakochuje się w chłopaku. To zrobiło się trochę poważniejsze, jesteś dla mnie kimś naprawdę… — musiał odchrząknąć, bo trochę mu zaschło w gardle — naprawdę ważnym.
Chase także odetchnął ciężej, bo miał wrażenie, jakby zapomniał o oddychaniu.
— O… okej… No… I co teraz? — spytał, nie wiedząc, co powiedzieć i jak się zachować. W porno nie było takich rzeczy, a komedii romantycznych nie oglądał. Jego rodzice nie byli kimś, od kogo mógłby się nauczyć o miłości, tak samo jak dziadkowie. Nie był przygotowany na taki obrót wydarzeń z Courtneyem.
Mężczyznę trochę zbiło z tropu jego pytanie, więc wręcz się uśmiechnął. Sięgnął chłodną dłonią do policzka nastolatka i pogłaskał go po nim.
— Nic, kompletnie nic, Chase. — Po tym zapytał miękko: — Kiedy ostatnio to słyszałeś?
Chase zrobił większe oczy, bo tym razem to on nie spodziewał się takiego pytania.
— E… nie wiem. Nie pamiętam. Może jak byłem mały? — rzucił. Dziadkowie nigdy mu tego nie mówili. Ojciec był zawsze w więzieniu, więc kto niby miał to mu powiedzieć?
Tego właśnie Courtney się spodziewał. Ten chłopak od nikogo nie słyszał, że jest kochany i prawdopodobnie nikt mu tego nie okazywał. Przez to obawiał się czasem, jak może reagować na akty dobrej woli w stosunku do siebie, a już i tak nie raz zauważył, że obawiał się i odmawiał „darmowej” dobroci i pomocy. I jak bardzo chciał być jego jedynym, tak trochę żałował, że Chase nigdy nie miał dziewczyny na poważnie. Może ona by go nauczyła, jak to jest być kochanym.
— Rozumiem — odpowiedział tylko, po czym trochę mocniej się do niego przysunął i znowu stanął bardziej na bokach stóp, bo całe mu zmarzły.
Chase objął go znowu i pocałował w to samo miejsce co wcześniej. Oparł nawet głowę o głowę mężczyzny.
— Nie jestem w tym najlepszy, wiesz? Niby jesteś moją „dziewczyną”, a… nie wiem, czy dobrze to ogarniam i w ogóle. Jeszcze to teraz. Takie wow… — wymamrotał trochę w przestrzeń, trochę do Courtneya, jednocześnie zachęcając mężczyznę, aby stanął mu chociaż trochę stopami na butach. Też było mu zimno, ale nie myślał o tym przez emocje.
Psy biegały wokół, korzystając radośnie z wyjścia na zewnątrz, niebo było już granatowe, a ulice puste. Oni za to stali przed domem, mocno przytuleni.
— Spokojnie to przyswoisz, skarbie. To tylko powiedzenie na głos tego, co czuję. Choć musisz mi wierzyć, że dla mnie też zakochanie się w podopiecznym jest „wow” — odpowiedział Courtney z bladym uśmiechem, z policzkiem przy jego torsie. Ciało chłopaka było tak cudownie ciepłe.
Nastolatek zaśmiał się z ostatniej uwagi.
— No, trochę obaj jesteśmy wow zjebani pod tym względem — rzucił i znowu go pocałował, tuląc przez sekundę bardzo mocno. — Chodź, bo jesteś już zimny i czerwony.
Kurator chętnie podchwycił jego słowa i wrócił do domu, ale musiał jeszcze chwilę poczekać na Chase’a, bo psy były innego zdania co do czasu spędzonego na zewnątrz. Kiedy więc chłopak ponownie wprowadzał je do domu, Courtney wrócił do salonu, podszedł do Marshalla i bez pardonu wyciągnął mu z dłoni kubek stygnącej, ale jeszcze ciepłej herbaty. Napił się kilka łyków i odetchnął.
— Słyszałeś kiedyś o pojęciu „to moje” — burknął jego brat, ale nie był tak urażony, na jakiego próbował wyglądać. Udowodnił to kolejnym pytaniem, kiedy zerknął i zobaczył, że Chase, jeszcze wyciera łapy psów. — Doszliście do czegoś?
Courtney spojrzał w kierunku przedpokoju i na moment przysiadł na podłokietniku tuż obok brata.
— Tak, jest w porządku. Powiedziałem mu, że go kocham — przyznał szeptem, mając nadzieję, że nie popełnił przy tym błędu. Nie chciał, żeby Chase wystraszył się tego, co między nimi było i uciekł. Wiedział, że ma takie skłonności. Ale nie chciał, by widział w tym „kocham cię” problem, przed którym trzeba uciekać.
Marshall, jakby idąc w ślad za Chasem, spojrzał na brata w szoku, z wysoko uniesionymi brwiami.
— Gdyby nie to, że masz jaja i kutasa, powiedziałbym, że ci macicę podmieniło z mózgiem. Serio? Zakochałeś się w dzieciaku? — dodał na koniec z niedowierzaniem.
Nie takich słów Courtney spodziewał się po bracie. Czy to naprawdę było takie dziwne? A może to z nim było coś nie tak? Walter Mason nie dowierzał w ten związek. Jennifer robiła podobne miny. Zapewne Xavier, jego stary kurator, też nie bardzo to widział. A jego zwyczajnie ciągnęło do Chase’a. Podobał mu się fizycznie, ale jego całokształt był… przyciągający. Chłopak umiał być stanowczy, pewny i zdecydowany, w duszy był według Courtneya naprawdę dobrym człowiekiem, był też wrażliwy, czasem zagubiony i miał zabawne poczucie humoru. Dodatkowo dawał mu poczucie, że może się nim jakoś zaopiekować, być blisko w taki sposób, jaki dawał Courtneyowi masę satysfakcji i przyjemności. Nie umiał tego powstrzymać.
— Dlaczego to takie dziwne? Nie patrz tak na mnie. Proszę cię — mruknął w końcu do Marshalla cicho, żeby Chase nie słyszał tej wymiany zdań.
Marshall skrzywił się, po czym potarł twarz dłonią. Obiecał sobie przecież tyle, a znowu byli o krok od kłótni.
— Nie wiem. Może dlatego, że jest tak od ciebie młodszy i że przypuszczałem, że bardziej… — Nie skończył, tylko bezradnie rozłożył ręce. — Nie wiem. Ale okej, bylebyś się na tym nie przejechał. To nadal szczeniak, niczym jak te psy — dodał do Courtneya, starając się ułożyć sobie w głowie, że jego brat nie tylko bawi się w związek z nastolatkiem, ale naprawdę chce ten związek z nim mieć. Włącznie ze wszystkimi uczuciami, jakie się w to wkłada.
Kurator pokiwał głową i napił się jeszcze herbaty. Była słodka, bo dodał do niej miodu na rozgrzanie.
— Wiem… — odpowiedział tylko, choć w jego głowie pobrzmiało jak echo „i tego się boję”. Nie zwerbalizował jednak tego, tylko oddał bratu kubek.
Marshall uśmiechnął się pokrzepiająco i klepnął kuratora w udo. Mocno i zdecydowanie po męsku.
— To ja w takim razie się zbieram. Po takim wyznaniu pewnie cię macica aż świerzbi. — Zaśmiał się uszczypliwie, ale jednocześnie oferując, że wyjdzie, aby mogli mieć seks sami w domu, a nie z kimś za drzwiami.
Za swój niesmaczny żarcik został obdarowany spojrzeniem pełnym wyrzutu, ale po tym Courtney tylko przytaknął.
— Tylko nie wpakuj się znowu w coś. Pamiętaj, że chcę mieć brata na wolności, chociażby w swojej piwnicy. Możesz to sobie powtarzać za każdym razem, gdy będziesz miał ochotę komuś przywalić lub zarobić ekstra kasę na dragach.
— W mojej piwnicy! — Starszy mężczyzna roześmiał się. — Brzmi jak scenariusz horroru. — Rechotał dalej i kiedy wstał, jeszcze raz klepnął brata, tym razem w ramię. Już miał odejść, ale zatrzymał się. Chase szedł już w ich stronę, więc pochylił się, dodając bratu do ucha: — I życzę vice versa wyznania, maciczko. — Wyprostował się i poszedł do sypialni, aby się przebrać.
— A ten gdzie? — spytał Chase, kiedy już był bliżej swojej „dziewczyny”.
— Wychodzi gdzieś na wieczór, a może noc, jak mu się jakaś panna trafi — wyjaśnił Courtney. — Będziemy sami… — zaczął, ale usłyszał zza kanapy dźwięk łap i krótkie szczeknięcie Lila do Tanka. — Prawie sami.
Po tych słowach tylko krótko spojrzał za bratam, a jego słowa jakoś mocniej pobrzmiały mu w uszach. Nie był pewien, czy może liczyć na to wyznanie ze strony Chase’a. Po pierwsze, nie wiedział, czy chłopak czuje do niego to samo. Mógł przecież odbierać to niezobowiązująco, jako przygodę, mógł wciąż bardziej chcieć go fizycznie niż psychicznie. A nawet jeśli w końcu by to poczuł… to mógłby odrzucić to uczucie lub nie chcieć mu tego powiedzieć. Sam nie wiedział dlaczego, ale w tym przypadku widział bardziej pesymistyczne opcje. Ale starał się o tym nie myśleć. Ważne, że Chase chciał z nim być. Przynajmniej teraz…
I na tę chwilę też wyglądał na zadowolonego, że będzie mógł się nim i z nim pocieszyć.
— To spoko. Aż nie wierzę, że to mówię, ale miło, że ma takie bujne życie — prychnął, wsuwając dłonie do kieszeni i stukając stopą nogę Courtneya. — Trochę ci cieplej?
— Mhm. Nie lubię zimy, chyba nie jestem do niej przystosowany. W domu u nas zawsze psuło się ogrzewanie, więc spałem pod tyloma kocami, że wręcz ciężko było się pod nimi przekręcić, bo były tak ciężkie — odpowiedział mężczyzna z bladym uśmiechem, popatrując w górę na swojego chłopaka.
— To nie myślałeś, żeby się wyprowadzić gdzieś na południe? — spytał Chase, patrząc z lekkim uśmiechem na kuratora i co tu dużo mówić, czekając, aż Marshall już sobie pójdzie.
— Tutaj mam pracę, dom… Może powinienem wcześniej się na to zdecydować, ale teraz byłoby zbyt trudno.
— No różnie, słyszy się, że ludzie często się wyprowadzają. Ostatnio nawet na któryś zajęciach było o imigracji — rzucił Chase, trochę chwaląc się tym, że się uczy, ale przy okazji myląc imigrację z ogólnie omawianą migracją.
Swoją odpowiedzią i tak zainteresował Courtneya, bo to przynajmniej trochę świadczyło o tym, że uważał na lekcjach.
— U profesora Petersona? — zapytał, zsuwając się całkiem na fotel, a potem przyciągając bliżej Chase’a, by pocałować go przez koszulkę w brzuch.
Chłopak zaśmiał się przez ten gest. Położył też zaraz dłoń na głowie mężczyzny.
— No, u Petersona. I jak pocałujesz niżej i Marshall wyjdzie z sypialni, to będzie wyglądało, jakbyś mi robił laskę.
— To nie będę całował niżej, tylko zrobię to. — Courtney podwinął mu bluzkę i skubnął zębami napiętą skórę nad pępkiem chłopaka.
Nastolatek westchnął i zaraz się zaśmiał.
— Masz zimny nos — zauważył, bo mężczyzna dotknął go ciepłymi wargami i właśnie lodowatym koniuszkiem nosa.
— Mówiłem, że nie jestem przystosowany do chłodu. Ale tu jest cieplej — oznajmił, przycisnął policzek do nagiego brzucha chłopaka i nie zważał na to, że może idiotycznie wyglądać z głową schowaną pod jego ubraniem. Przekonać się, że nie tylko idiotycznie, ale też dwuznacznie, miał okazję, kiedy usłyszał głos brata.
— Wy tak serio? Nie dało się poczekać, kurwa, pół godziny, żebym zdążył wyjść? — prychnął z politowaniem i lekkim rozbawieniem.
— Nie. — Courtney najpierw mruknął niewyraźnie, wręcz na ciało Chase’a i dopiero potem wyłonił się spod jego ubrania, by zerknąć z uśmiechem na Marshalla. Zlustrował go i pokiwał głową z uznaniem. Marshall w skórach zawsze wyglądał dobrze, bo jakoś nieźle komponowały się z jego zarostem, kształtem szczęki i całą resztą. — Naprawdę liczysz na zaliczenie.
— No, a jak! — Mężczyzna rozłożył ręce, prezentując się parze. — I jak? — spytał z nadzieją na komplement.
— No postrach dzielnicy, tylko nie zapuszczaj się na te czarne, bo będzie wpierdol. — Chase zaśmiał się, także przyglądając się mężczyźnie, jednocześnie trzymając jego brata z głową przytuloną na swojego brzuchu.
Ten także się uśmiechnął, zgadzając się z chłopakiem.
— Pierwsze wrażenie robisz lepsze niż dobre, więc jak nic nie zepsujesz żartami o świerzbiących macicach, może masz szansę coś upolować — dodał, wierząc, że dziewczyny w barach mogą takich dowcipów nie przyjąć równie stoicko jak on.
— Takie słodkie gadki są zarezerwowane dla kogoś innego. — Marshall puścił bratu oczko, uśmiechając się przy tym kątem ust. Był naprawdę przystojnym mężczyzną. Mógł podobać się kobietom marzącym o niegrzecznym chłopcu. Kiedy był nastolatkiem, miał niesamowite powodzenie. Dziewczyny przewijały się przez jego pokój jak karaluchy pod łóżkiem. Musiał bardzo cierpieć w więzieniu, kiedy nie mógł korzystać ze swojego niewątpliwego uroku.
— Kamień spadł mi z serca. Powodzenia. Wróć w całości i nie zapominaj o gumkach — odpowiedział bratu Courtney, przy tym pocierając lekko policzkiem o brzuch swojego chłopaka.
— Jakby matka była inna, to byś brzmiał jak matka — prychnął Marshall i jeszcze oznajmił, że bierze samochód i ubrał buty w przedpokoju przed wyjściem.
Gdy usłyszeli zamykanie drzwi, kurator wreszcie spojrzał w górę na Chase’a i uśmiechnął się do niego.
— Sami.
— Ano sami. Teraz możesz pocałować niżej. — Zaśmiał się, oblizując wargi i patrząc z apetytem na mężczyznę na fotelu.
Ten za to, jakby nigdy nic, pocałował go w zamek od jeansów.
— Proszę — powiedział, jakby to właśnie o taki pocałunek chodziło.
Chase i tak się uśmiechnął i wsunąwszy palce we włosy mężczyzny, pomasował tył jego głowy. Po tym zaczesał mu jak najwięcej włosów na czoło. Zaśmiał się krótko.
— Seksowny jesteś tak w dole.
— Tak? — zamruczał Courtney, trochę obracając głowę i kojarząc się chłopakowi przez moment z Tankiem proszącym się o pogłaskanie. — Ty z dołu też dobrze wyglądasz. I wyglądasz coraz mniej jak chłopiec, a bardziej jak mężczyzna — dodał, powoli kierując palce do jego spodni, aby następnie odpiąć guzik.
— A już myślałem, że wolisz młodszych — odparł Chase na wydechu. Czuł przez postępy mężczyzny, że bielizna robi mu się ciaśniejsza.
— Jednego młodszego, jeśli mamy wchodzić w szczegóły. — Courtney mówił, rozpinając mu spodnie i obsuwając je w dół razem z bielizną. Odetchnął ciężko na widok wielkiego członka. Wielkiego nawet w spoczynku, choć teraz widać było, że erekcja się zbliżała. — Mm… jest… Zresztą sam wiesz.
— Wiem, ale on też lubi, jak go chwalisz. — Chase zaśmiał się i znowu przeczesał włosy mężczyzny. Tym razem do tyłu. A zaraz po tym złapał je na wysokości potylicy i odchylił głowę Courtneya na kark. Pochylił się szybko i pocałował go w rozchylone z zaskoczenia usta.
Mężczyzna stęknął cicho i wyciągnął głowę do pogłębienia pieszczoty. Przymknął przy tym oczy i uśmiechnął się bardziej nimi niż ustami.
— Mmm… chodź do łóżka. Będzie cieplej — szepnął w wilgotne wargi chłopaka.
Ten zawarczał jeszcze, wyprostował się i poklepał go po policzku.
— Z chęcią — odparł i puściwszy włosy mężczyzny, szarpnął go za dłoń, aby ten wstał. Drugą ręką podtrzymywał spodnie, czym wywołał krótki śmiech Courtneya.
Po wejściu do sypialni zapalili nocne lampki, przez co zrobiło się nieco bardziej nastrojowo, a może nawet spowodowało to wrażenie większego ciepła, bo klosze były bordowe i specyficznie oświetlały tę dużą sypialnię.
Courtney popatrzył na chłopaka i zdjął przez głowę golf. Jego ciało wciąż było trochę owłosione tu i tam, ale przymierzał się do spełnienia prośby Chase’a, aby się wydepilować na dole.
Chase zamknął za sobą drzwi i wsunął dłonie w kieszenie spadających spodni. Wyglądał luzacko i też mógł je tak trzymać, aby nie opadły.
— Rozbierzesz się dla mnie? — spytał, oglądając sobie Courtneya. Co tak właściwie on do niego czuł? Jaki miał do niego stosunek, co mu się w nim podobało, a co nie? I nie tylko w zachowaniu, ale i w ciele.
Jego kurator też chciałby to wiedzieć. Chase niewiele mówił o swoich uczuciach. Może nie był w tym dobry, może nie rozumiał ich za bardzo. Courtney był jednak cierpliwy i nie chciał go naciskać. A jego prośba brzmiała bardzo kusząco, więc tylko skinął głową i odrzuciwszy golf, sięgnął do swoich spodni. Oparł się przy tym plecami o wielkie lustro wbudowane w drzwi szafy i mając trochę wypchnięte do przodu biodra, zaczął rozpinać zamek.
Nastolatek obserwował go. Mężczyzna niemalże czuł jego oczy na swoim ciele. Oglądały go, lustrowały, prześwietlały. I mimo że obaj w swoim towarzystwie nie raz byli już nadzy, tym razem Chase robił to jakoś inaczej. Jakby z zastanowieniem. Przyprawiało to Courtneya o specyficzne ciarki na skórze, a nawet zrobiła mu się gęsia skórka i nie był pewien, czy to przez chłód, czy właśnie to spojrzenie. Na chwilę spuścił wzrok w dół, gdy obsunął spodnie, a potem powoli się odwrócił. Kusząco, seksownie i… Chase mógł zobaczyć, jaką ma bieliznę. Tę samą, którą kiedyś kupił do pary w prezencie z tą dla Chase’a. Na jego pośladku widoczny był ślad dłoni i napis „zaklepany”. Sam Courtney zerknął przez ramię, teraz obrócony przodem do lustra i uśmiechnął się ledwo dostrzegalnie.
— Nie za często ją nosisz? Czy planowałeś to? — Chase zaśmiał się i na moment dopinając guzik spodni, zaszedł mężczyznę od tyłu. Stopą rozsunął Courtneyowi nogi, jak policjanci podczas przeszukania, a dłonią objął go w pasie. Cmoknął go w ramię.
— Lubię ją. Okazała się nie tylko zabawna i seksowna, ale też wygodna — odpowiedział kurator i odchylił trochę głowę, przymykają oczy. Sięgnął do tyłu na ślepo i pomasował Chase’a po boku. — Chwalisz się kumplom, jaki mamy seks? — zapytał, leniwie pocierając pośladkami o krocze Chase’a.
— Czasami — odparł chłopak, przylepiony do jego pleców. — I miałeś się rozebrać, a tak nie jestem pewien, czy czegoś nie ukrywasz. Trzeba cię przeszukać — dodał, wczuwając się trochę w policjanta robiącego rewizję osobistą. Bardzo osobistą, bo sięgającą za gumkę bielizny.
Courtney od razu sapnął głośniej i obie dłonie położył na lustrze, trochę nad głową, wczuwając się dla odmiany w rolę przeszukiwanego. Podobało mu się to.
— Tam może znajdziesz coś twardego, co może strzelać, ale nie będzie to broń — odpowiedział nisko.
Chase wsunął dłoń głębiej w bieliznę i objął nią członek.
— Nnn… na razie nie wydaje się groźny. — Zaśmiał się głupio wprost do ucha Courtneya. — Ale te woreczki z białą substancją chyba są nielegalne — dodał z rozbawieniem, bawiąc się jądrami.
— Nie? Mmm, czuję, że ty masz… większą broń. Bardziej niebezpieczną, co? — Courtney znowu trochę poruszał pośladkami, by wyczuć ten dar Chase’a. Zdecydowanie, gdy rozdawali duże kutasy, był pierwszy w kolejce.
— Dużo bardziej niebezpieczną — przytaknął Chase i zsunął bieliznę do połowy ud mężczyzny, jednocześnie całując go w kark. — Dobrze pachniesz. Nawet jak na faceta.
— Mówisz to tak, jakby to była moja wada — odpowiedział Courtney ciszej, nie uchylając powiek, bo nie chciał siebie widzieć w lustrze, a tylko czuć Chase’a za sobą. — Że jestem facetem.
Chase zawahał się przez moment i oparł twarz o kark mężczyzny. Dotykał go ustami, i oddychał na tył jego szyi, zastanawiając się dłużej.
— Bo wydawało mi się zawsze, że podobają mi się lżejsze zapachy. Laski inaczej pachną. A ty dobrze pachniesz i jesteś… przyjemny pod palcami.
Courtney uśmiechnął się delikatnie i dłuższy czas nic nie odpowiadał, tylko wczuwając się w to, co czuł za plecami i powtarzając sobie w głowie słowa chłopaka. Lubił, gdy ten był taki szczery, gdy mówił o tym, co czuł. Miał wtedy więcej pewności, że przyciąga tego nastolatka i że ten chce z nim być.
— Możesz mnie dotykać, ile tylko chcesz.
— Ile tylko chcę? A jak tylko chcę też? — zapytał Chase, przesuwając dłoń do tyłu na pośladki mężczyzny. Lubił je. Były zgrabniutkie. Może to przez bieganie Courtneya lub jego ruchomy tryb życia.
— Tak. Na pewno powiem ci, gdy coś mi się nie spodoba. Choć nie sądzę, żebyśmy potrzebowali bezpiecznego hasła — odparł kurator z rozbawieniem, czekając wręcz z napięciem, aż palce Chase’a podrażnią mu rowek. Nastolatek właśnie rozsuwał mu palcami pośladki, skubiąc jego ramiona, kiedy zwolnił i spojrzał pytająco w lustro na twarz kuratora.
— Bezpiecznego hasła?
Courtney też otworzył oczy i odpowiedział mu spojrzeniem. Chase chyba wiedział, czym jest bezpieczne hasło…? Prawda?
— Mhm, w ostrym seksie. Gdy pasyw chce powiedzieć, że nie wytrzyma czy czegoś nie chce?
Chase poszukał w myślach jakichś informacji na ten temat. Coś obijało mu się po głowie, ale w porno nigdy nie było czegoś takiego. Nie przyznał się jednak, że mało o tym wie, tylko spytał:
— A co? Ty tak się bawisz?
— Kiedyś próbowałem kilka razy, ale tylko raz musiałem użyć hasła. Zbyt mocno bił po pośladkach — wytłumaczył mężczyzna i poruszył swoimi połóweczkami. — No… podotykaj tam.
Chase jakby sobie przypomniał o tym miejscu i przesunął się trochę na bok, aby dać dłoni więcej miejsca. Palcami przesunął od jąder, w górę, aż do dziureczki mężczyzny. Była sucha, zaciśnięta, ale za włoskami taka delikatna. Podrażnił ją od razu opuszkami palców.
— I… co jeszcze robiłeś poza tym?
— W tym ostrym seksie, czy pytasz o moje ogólne doświa… dczenia? — Courtney przerwał na moment, by sapnąć cicho. Ten dotyk był nawet przyjemniejszy niż masaż po długim bieganiu.
— Może… to i to? — spytał Chase, oddychając cieplejszym powietrzem na rozgrzewającą się skórę mężczyzny. Był coraz bardziej podniecony, ocierał się więc przez bieliznę i spodnie o biodro kuratora, jednocześnie masując jego zwieracz. Napierając na niego, to znowu masując. Zsuwał palce też niżej, aż do jąder, ściskając co jakiś czas pośladki.
— W tamtym seksie mnie związał, użył pejcza, ale potem tylko mnie wziął. A inne doświadczenia… Możemy porozmawiać o tym, gdy nie będę miał ciebie za plecami, bo teraz chcę myśleć tylko o tobie — Courtney poprosił, co raz uderzając czubkiem sztywnego członka o lustro. Nawet zostawił na nim ślad białej plamki.
Chase zaśmiał się i nagle objął go ramionami nisko w talii. Kucnął przy tym, więc pośladki mężczyzny znalazły się jakoś przy jego brzuchu i dźwignął go w górę. Nie miał daleko, aby rzucić go na łóżko, które skrzypnęło głośno z pretensją.
Wyrwał tym zagraniem głośniejszy okrzyk z gardła Courtneya, którego serce mocniej przyspieszyło. Tak, zdecydowanie ten chłopak przerzucał w pracy dużo złomu…
Odetchnął, zdjął do końca swoje ubranie i położył się wygodniej na plecach. Zerknął pytająco na chłopaka, zgiął nogi i położył dłonie na kolanach. Potem rzucił Chase’owi kolejne pytająco-podjudzające spojrzenie i rozsunął dłońmi nogi.
— Nie rób już tak nigdy dla nikogo — rzucił Chase na wydechu, dosłownie zaczynając zrzucać z siebie ciuchy. Kręcił go Courtney, ale dopraszający się Courtney kręcił go jeszcze bardziej.
— Nigdy? — powtórzył Courtney, świadom, że chłopak mógł to rzucić w przypływie chwili, ale i tak zabrzmiało… przyjemnie.
— Nigdy — potwierdził Chase, już skacząc na jednej nodze, kiedy zdejmował skarpetki. — Albo coś innego nigdy. Jak nie rozkładanie nóg, to coś innego. Coś chcę, co będzie tylko moje.
Courtney zawahał się. Popatrzył na całą sylwetkę swojego chłopaka. Jego umięśnione ciało, brązowe oczy, zadarty, mały nos. Widział przed sobą kogoś, kogo kochał, więc dlaczego miałby nie zrobić czegoś rzeczywiście tylko dla niego? Coś odpowiednio seksownego, a może wyuzdanego?
Trochę rumieńców pojawiło się na jego policzkach, ale mimo to powoli polizał swoje dwa palce. Dodatkowo zebrał z czubka swojego penisa wilgoć, po czym sięgnął niżej. Do pośladków. Nogi musiał trochę mocniej rozchylić, aby swobodnie dostać się do własnej szparki. Tak, zdecydowanie dotąd dotykał się tam tylko w samotności. Teraz za to pomasował ten pomarszczony, maleńki otworek i kilka razy go naciągnął, prezentując go nastolatkowi.
Ten zagapił się, a Courtney zobaczył na jego policzkach rumieniec. Nie tylko on świadczył o nagłym skoku tętna u Chase’a, bo jego penis wręcz radośnie zadrgał.
— O ja pierdolę! — wydyszał chłopak, pozbywając się w końcu skarpety i klękając na końcu łóżka. — Robisz se tak?
Courtney najpierw tylko przytaknął i dopiero potem dodał cicho:
— I tak. — Przy tym powoli wsunął koniuszek palca wskazującego i delikatnie pociągnął.
Chase przełknął ślinę na tyle głośno, że było to słychać.
— Kiedy się wygolisz? — palnął, bo jego myśli zdominowało pewne pragnienie, ale obawiał się go realizować w tej chwili.
— Hm? Kiedy chcesz. — Mężczyzna znowu trochę zakręcił palcem, a skórka naciągnęła się i przez moment było widać wnętrze. Dziwnie się czuł, pokazując swoją dziurkę w taki sposób, ze świadomością, że druga osoba obserwuje ją z tak bliska. Krępowało go to odrobinę.
— Szybko… — Chase powiedział to na wydechu i pochylił się, łapiąc nogę mężczyzny oraz zadzierając ją w górę. Pocałował go pod kolanem, a zaraz potem w udo. — Ładny masz tam kolorek. — Zaśmiał się i sam dotknął palcami wejścia, które zacisnęło się odruchowo, ale Courtney równie szybko się rozluźnił i wyciągnął do niego dłonie.
— Szzzz, nie mów już nic, tylko chodź do mnie bliżej.
Chase znowu się zaśmiał, sam rozsunął mu nogi i wlazł na niego. Oparł od razu dłonie po bokach jego głowy i pocałował mocno.
— Pierze, gotuje i jest tak seksowny. Najlepsza dziewczyna dla takiego debila jak ja. — Zarechotał i znowu pocałował Courtneya, tym razem obniżając się, obejmując go pod kark i wciskając język do ust swojej „dziewczyny”. Nadal lepiej posuwał niż całował, ale nie przeszkadzało to kuratorowi.
Zamruczał nisko, odpowiedział na pocałunek i objął chłopaka nogami w pasie. Łatwiej było mu to robić, tak się dopraszać, gdy Chase nie obserwował jego dolnych partii tak czujnie.
Na jego słowa nic nie odpowiedział, choć miło mu było, że chłopak go docenia. Co prawda to, co powiedział, było mocno feminizujące… ale wiedział, że Chase lubi w nim nie tylko te trzy rzeczy. Czuł to w jakiś sposób, choć teraz zdecydowanie czuły to najbardziej jego pośladki, które po chwili już doświadczały ocierającego się o nie wielkiego, gorącego kutasa. Chętnego, aby się wsunąć.
— Daj coś — zamruczał Chase, całując się z Courtneyem byle jak i ocierając o niego.
Wystarczyło sięgnięcie na ślepo do szafki przy łóżku, aby wydobyć żel. Na szczęście Marshall zabierał Courtneyowi tylko ubrania, więc buteleczka była na miejscu. Chwilę później wylądowała w dłoni Chase’a, który na moment zostawił już trochę pokąsaną skórę Courtneya, wyprostował się i nałożył chłodny żel na dłoń, potem na penisa i w końcu tyłek mężczyzny. Może gra wstępna nie była specjalnie długa, ale czuł, że już może dalej.
Oblizał się, zmarszczył zabawnie nos i zerknąwszy z dwa razy na twarz leżącego mężczyzny, wsunął się między jego nogi. Na razie powoli i spokojnie.
Kurator odetchnął bardzo głęboko i zacisnął w palcach poduszkę nad głową. Odpowiedział na spojrzenie chłopaka i mruknął cicho, przekazując tym, że w tym momencie jest mu bardzo dobrze i komfortowo, kiedy duży, gorący i nawilżony penis wsuwa się w niego, rozciągając ścianki. Było przyjemnie, miał nawet dreszcze przebiegające po nim jak małe impulsy elektryczne, wywołujące takie relaksujące zamroczenie.
Chase nic nie mówił, aż w końcu był na tyle głęboko, że znowu pochylił się nad mężczyzną, poprawił jego udo na swoim biodrze i pocałował, zaczynając go posuwać.
Mogli to robić długo i… głośno. Nie było Marshalla, więc Courtney czuł się całkiem swobodnie i nie hamował tych dźwięków, które zwykle chciały mu się wyrwać z gardła. Zatrzymywał je zazwyczaj, bo wiedział, że za ścianą jego starszy brat ogląda telewizor. Teraz nie musiał, dlatego na każde głębsze i szybsze wejście penisa Chase’a reagował przeciągłym jękiem. Niskim, męskim i czasem mocniej zduszonym czy zachrypniętym, ale zdecydowanie głośnym i szczerym. Jak mógł inaczej, kiedy taka wielka pała penetrowała jego tyłek, a takie słodkie usta go całowały? Nie mógł, tak samo jak Chase nie mógł się przestać do niego głupkowato uśmiechać, zadowolony z osiąganych efektów.
Aż do momentu, kiedy poza jękami spod siebie zaczął słyszeć „jęki” za drzwi. Z początku nie wiedział, co to za dźwięki, ale kiedy stały się głośniejsze, zrozumiał, że to Lil próbuje naśladować to, co słyszy w sypialni. Do tego robi to coraz głośniej i głośniej, skrobiąc przy tym w drzwi.
— Już wiem, czemu go oddawali… — wymamrotał, zwalniając tempo.
Courtney za to przycisnął go do siebie nogami mocniej, a na twarz dosłownie wciągnął poduszkę, by przez chwilę nie słyszeć Lila. Nic to nie dało. Pies zawodził coraz głośniej, próbując dostać się do sypialni, a kurator znowu spojrzał na Chase’a.
— Naucz go komendy „cicho!” — Ostatnie słowo krzyknął zarówno po to, żeby pies usłyszał i cudem zareagował, jak i przez to, że dobrze mu się zrobiło w dupci, gdy nastolatek głębiej się wsunął.
Lil jednak zamiast się uciszyć, zawył głośno i żałośnie, prawie jak Courtney, który to krzyknął.
— Kurwa… — Chase oparł czoło o obojczyk kuratora i zatrzymał się.
Po chwili, kiedy się nie ruszał, zauważył, że i Lil popiskuje tylko i drapie drzwi, ale nie wyje tak, że sąsiedzi go mogą słyszeć. Nastolatek uznał to więc za mały sukces i najpierw przytknął palec do ust, oznaczający ciszę, po czym zakrył dłonią usta mężczyzny i dopiero wtedy znowu zaczął się w niego wsuwać, uciszając go przy okazji.
Wyglądało na to, że nie tylko obecność Marshalla była niesprzyjająca ich łóżkowym igraszkom. Courtney wcale nie był pewien, czy mu się to podoba, ale nie marudził, tylko mocniej zacisnął palce na poduszce. Gorąco zalewało jego całe ciało, a źródło było na dole przez to cudowne posuwanie. Wyprężał się więc mimowolnie i pojękiwał w dłoń chłopaka.
Lil jednak miał lepszy słuch i po chwili znowu rozległo się to nieznośne wycie.
— O ja pierdolę, kurwa! — nastolatek nie wytrzymał, zatrzymał się, odetchnął głośno i pocałował Courtneya. — Zaraz wracam — przeprosił i wysunął się z mężczyzny.
— Nie… — zaprotestował Courtney słabo, ale zsunął nogi, by tym razem nie być tak wyeksponowanym. Szczególnie że miał mocno otwartą dziurkę.
Popatrzył za Chasem, chcąc go znowu bliżej, a nie idącego do psa! Chłopak zatrzymał się i zerknął na drzwi, a zaraz potem na Courtneya. Od tego wycia bolała głowa, a myśl, że drzwi do sypialni zaraz będą całkiem zniszczone, wywoływała w nim straszne poczucie winy.
— Przepraszam — rzucił do mężczyzny, po czym wpadł na pomysł, na który nie wpadłby nigdy, gdyby nie sytuacja. W końcu miał zaspokoić tego mężczyznę, zrobić mu dobrze, a zostawiał go.
Pocałował go jeszcze raz, objął dłonią jego penisa, kładąc się na moment obok i zaczynając go masturbować. Szybko i sprawnie, aż w końcu przekręcił się, zsunął w dół i polizał go językiem.
Courtney wciągnął gwałtownie powietrze do płuc, a potem na kilka długich sekund zatrzymał je tam. Jego członek za to nie był tak nieruchomy i drgnął, aby następnie szybko sztywnieć.
— Och, skarbie… — mężczyzna w końcu wydusił szeptem i nie tracąc tego widoku z oczu, pogłaskał Chase’a po włosach. Zapomniał o Lilu momentalnie.
Pies nie zapomniał o nich, tak samo jak chłopak, który nadal słyszał jego skrobanie i ujadanie. Nie chciał jednak zostawiać Courtneya pokrzywdzonego. Wsunął mu dwa palce między nogi, jednocześnie starając się nieudolnie sprawić mu oralną przyjemność. Miał nadzieję, że dzięki takiej wzmożonej stymulacji mężczyzna szybciej osiągnie spełnienie. Chciał, żeby było mu dobrze. Nawet jeśli jemu było dziwnie czuć penisa pod językiem, a w końcu i między wargami. Widział jednak, że to zdaje egzamin, bo jego kurator szybko reagował, poddawał mu się i najwyraźniej się nie hamował. Co raz tylko zakręcił biodrami, gdy zrobiło mu się w środku bardziej przyjemnie, a wilgoć na członku przyprawiała go o dreszcze. Nie doświadczał tego ze strony Chase’a, więc sam fakt, że ten mu to robił, pomagało w szybkim doprowadzeniu na wyżyny.
W końcu wręcz udało mu się przestraszyć swojego chłopaka, strzelając jak niedoświadczony nastolatek. Chase, czując wytrysk, od razu się odsunął i aż poderwał. Skrzywił się też, kiedy członek, który trzymał, nie dość że zostawił mu dziwny posmak w ustach, to jeszcze strzelił na tyle mocno, że skropił jego policzek spermą.
Wciąż drżący i oddychający z trudem Courtney sięgnął tam i starł kciukiem swoją spermę.
— Przepraszam za to — rzucił z odrobiną rozbawienia, ale też w jakiś sposób ten widok był dla niego seksowny. Nie spodziewał się, że Chase naprawdę zrobi mu loda. Och tak, chciał się z nim rozwijać w łóżku. Cieszyło go to.
— No… okej, to teraz zaraz wracam. — Chase poklepał mężczyznę po brzuchu i naciągnął bokserki, które rzucił na podłogę. Nadal był sztywny, ale uznał, że musi zająć się psem.
Gdy tylko otworzył drzwi, siedzący tam Lil poderwał się i skoczył mu przednimi łapami na uda, szczekając i sprawdzając, czy wszystko w porządku. A może cieszył się, że drzwi zostały otwarte, bo będzie mógł dołączyć do zabawy, którą słyszał przed chwilą. Tank także dobiegł, korzystając z zamieszania. Połasił się pyskiem do dłoni swojego pana, który jeszcze obejrzał się na Courtneya i wyszedł z sypialni. Zamknął za sobą drzwi, aby wypuścić psy na zamknięte podwórko. Lilowi na wszelki wypadek przypiął długą smycz, żeby gdzieś nie uciekł. Aby go przywiązać na dworze, musiał założyć buty i coś na ramiona, żeby nie zmarznąć zupełnie w samej bieliźnie. Przy okazji już obiecał sobie, że będzie musiał popracować nad zachowaniem Lila, aby ten mógł być w domu, kiedy mieli seks.
Na szczęście psy ucieszyły się z ponownego wyjścia na zewnątrz i nie powinny marudzić, że nie zabiera ich do środka, kiedy będzie dalej pieprzył się z kuratorem. Chłód jednak był na tyle duży, że Chase wrócił do domu szybko, po kilku minutach, zmarznięty i bez wzwodu. Zostawił buty przy drzwiach kuchennych i nadal w bluzie wszedł do sypialni.
Courtney spojrzał mu w oczy swoimi lekko zmrużonymi, zadowolonymi po orgazmie. Uniósł się na kolanach na łóżku, wciąż nagi. Zbliżył się do skraju, gdzie stał chłopak, bez słowa rozpiął mu bluzę, nie spuszczając z niego wzroku. Odrzucił ją na bok, po czym szarpnął go do siebie za ręce, aż Chase upadł na materac na plecy. Nie minęła chwila, a miał swojego kuratora siedzącego mu na udach, zsuwającego mu mokrą od lubrykantu bieliznę i mocno go masturbującego, by postawić członek.
Odetchnął ciężko, patrząc na mężczyznę i odruchowo kładąc mu chłodne dłonie na udach.
— Nie masz dość?
— Ja już doszedłem, ty jeszcze nie. I to ty jesteś tu siedemnastolatkiem. Nie mogę cię zostawić na lodzie, bo uciekniesz do jakiejś innej dziewczyny — odpowiedział Courtney, sięgając po jeszcze trochę żelu. Wylał sobie na dłoń i wrócił do przerwanego zajęcia.
Chase zaśmiał się i podciągnął sobie poduszkę pod głowę, żeby widzieć lepiej mężczyznę i swojego penisa. Zaraz potem wrócił do ogrzewania dłoni na skórze kuratora.
— A jaka inna będzie bardziej dbała o mojego kutasa niż ja sam?
— Jest możliwe, żeby inna bardziej o niego dbała? — Courtney droczył się z nim dalej, masując oboma kciukami główkę, trzymając ten gruby członek. Lubił to.
— Niż ty?
— Niż ja. Ty nie musisz o niego dbać, masz od tego mnie.
Chase zaśmiał się głośno i sięgnął do ramienia mężczyzny. Pociągnął go w dół i sam się trochę uniósł, aby go pocałować.
— No, to działaj. Daj mi spust.
— Co tylko sobie życzysz… — Courtney uśmiechnął się, przesunął się trochę wyżej, aby klęknąć nad biodrami Chase’a i zerknął za siebie. Dziurkę miał już otwartą, więc wystarczyło delikatne opadnięcie w dół i wpasowanie się odpowiednio. Gdy tylko poczuł czubek na swoim otworku, wygiął dolne partie kręgosłupa, podpierając się ręką o ramię Chase’a, rozchylił wargi i wprowadził w siebie penisa.
Nastolatek odetchnął ciężko, przygryzając na moment wargę. Patrzył w dół, na reakcje mężczyzny, a także z tego samego powodu na jego twarz.
— Ale z ciebie chętny kociak! — Zaśmiał się, masując mu biodra, a po chwili sięgając do jego penisa i jąder. — Weź w górę, chcę widzieć.
— Mhm… — przytaknął Courtney, ale głos miał mocno zduszony. Był doświadczony, ale penis Chase’a naprawdę był ponadprzeciętnych rozmiarów, więc branie go w siebie w ten sposób nie było łatwe.
Sięgnął w dół, ujął swoje genitalia i uniósł je, równocześnie troszkę bardziej prostując kolana. Przez to chłopak wyraźnie mógł dostrzec rozchylone pośladki, a pomiędzy nimi niczym oblany oliwą pal, wbity prosto w dupcię kuratora i rozpierający mocno jego różowiutkie wejście. Chłopakowi się ten widok bardzo podobał. Drgnął, co kurator mógł poczuć zarówno w swoim tyłeczku, jak i na biodrach, kiedy palce się na nich zacisnęły.
— Jak ci? — spytał na wydechu.
— Fantastycznie… Uwielbiam to uczucie — przyznał szczerze kurator, mrużąc oczy i odrobinę drżąc. Krew szybko spływała mu do krocza.
Chase widział to, ale na razie tylko obserwował. W końcu to jego „dziewczyna” miała się nim zająć, ale musiał poczekać jeszcze kilka chwil, nim przyzwyczaiła się do tego, co miała w sobie.
— Nn… okej… Trzy… dwa… jeden… start — wydusił Courtney i zaczął się ruszać. Jego uda pracowały najpierw powoli, mozolnie, ale szybko zwiększały tempo i zaczynały ruszać się wręcz automatycznie, w równym, szybkim rytmie. Wnętrze ściskało członek chłopaka, a kurator odchylił głowę na kark i wydusił z jękiem: — Powinienem mieć na suficie… mm, sznur… Żeby się trzymać i podciągać… Byłoby łatwiej.
— Byłoby za łatwo i byś mnie bzykał przez sen — odparł Chase i na chwilę przystopował mężczyznę. Przyciągnął go do siebie i zgiął nogi w kolanach. — Podeprzyj się z tyłu, będzie mała zmiana.
Mężczyzna zerknął za siebie i wykonał polecenie, opierając się o kolana chłopaka. Pomasował się przy tym po sztywnym członku, który chybotał się trochę w górę i w dół. Chase’a trochę bawił, bo podskakiwał zabawnie. Nawet trącił go kilka razy dłonią, aby po chwili znowu zatrzymać mężczyznę.
— Odwróć się do mnie plecami — poinstruował, chcąc przed finiszem zobaczyć, jak się zagłębia w ten seksowny tyłeczek.
— Och… Chcesz dobry widok, hm? — Courtney przełknął ciężko ślinę i zebrał się w sobie, aby się tak wyeksponować. Chciał tego oczywiście. Wysunął więc z siebie członek Chase’a, a potem powoli przekręcił się i podparł dłońmi o jego kolana. Opuścił przy tym głowę niżej, przymknął oczy i zachęcił cicho: — Nakieruj go.
Chase złapał penisa, przytrzymał pośladek mężczyzny i nakłonił Courtneya, aby opadł powoli w dół. Przy tym zaczął się w niego wsuwać. O tak, jak bardzo podniecał go ten widok! Ścianki opinały jego członek, naciągały się, ale przy tym pochłaniały go, oferując za granicą dziurki przyjemne, ciasne ciepło.
Poczuł, jak palce kuratora ściskają jego kolana i usłyszał z tamtych rejonów kilka cichych stęknięć. Do tego penis mężczyzny ocierał się o jego uda, gdy ten powoli zjeżdżał coraz niżej, wręcz zasysając jego członek, który dosłownie w nim znikał. W takiej pozycji coś dodatkowo przykuło wzrok Chase’a, czego wcześniej tak nie zauważał. Courtney miał te specyficzne dołeczki na plecach nad pośladkami, o których z kumplami często żartowali, że służą do przytrzymywania laski, gdy bierze się ją analnie.
Uśmiechnął się szeroko do siebie i złapał Courtneya tak, aby kciuki znalazły się dokładnie w tych miejscach.
— Normalnie masz chwytaki do ruchania! — Zarechotał i pchnął biodrami w górę, a Courtney przy tym dosłownie wpadł na jego kolana i krzyknął krótko.
— Cholera… Co mam? — dodał z brakiem zrozumienia i wręcz obejrzał się na niego. Miał strasznie mocne rumieńce na tych swoich wklęsłych policzkach.
— Dołeczki. Kurewsko seksowne dołeczki nad dupcią, które pokazują, jak chwycić i wyruchać. — Chase śmiał się dalej i znowu pchnął biodrami w górę, a dłońmi pociągnął Courtneya w dół. Tym samym znowu wyrwał z ust ruchanego przez siebie mężczyzny głośny jęk.
Kuratorowi zrobiło się jakoś bardziej gorąco przez słowa Chase’a. To było równie rozbrajające, co perwersyjnie podniecające.
— Nawet moja anatomia mówi, że mam być pasywem? — wydyszał, zagryzł dolną wargę i poruszył samym tyłkiem w górę i w dół.
— Dokładnie tak. Seksownym, przystosowanym do tego pasywem, którego genialnie się rżnie — odpowiedział Chase, powarkując przy tym i wzmacniając ruchami własnych bioder i dłoni to, co robił Courtney.
— Och tak… Lubię to…! — odparł mężczyzna z trudem, bo ciężko mu się mówiło przy takim tempie. Było mu cudownie. Nie widział twarzy Chase’a, czego żałował, ale ta pozycja też była dobra i podobała mu się inwencja chłopaka. Naprawdę czuł się „rżnięty” i było mu z tym dobrze. Wielki kutas wchodzący w jego tyłek, dający mu tam tyle rozkoszy, że całkiem odpływał. Chłopak nawet mógł zobaczyć kilka kropelek potu, które spłynęły wzdłuż jego kręgosłupa, a skóra zaczęła się błyszczeć.
— Tak? Tak lubisz? Jak ci się wbijam do samego końca? — Chase rozochocił się i powarkiwał co chwilę, czując, że jest coraz bliżej, aby „zapłodnić” swoją „dziewczynę”.
— Mmm… tak, lubię… Nn… uwielbiam to. Nikt nie… o cholera… nikt nie wbijał się tak głęboko — wyjęczał Courtney, poruszając się w przód i w tył, a jego penis był też bardzo blisko wystrzału. Ciemny, sztywny i podrygujący za każdym razem, gdy ten Chase’a niczym wielki intruz szukał sobie miejsca w jego uwrażliwionym wnętrzu.
Nastolatek sapnął i mimo pojawiającego się zmęczenia, fundował Courtneyowi przejażdżkę na swoich biodrach.
— Jego… więc… kurwa… oh, też kochasz? Czy głównie… jego?
— Kocham was obu… Nie jego głównie, ale oooch… o cholera, tam… Ale jest cudowny i na koniec dostanie… buziaka… za dobrą robotę — wydusił Courtney znowu z wielkim trudem, naprawdę musząc się namęczyć, by w ogóle jego słowa brzmiały zrozumiale. Gotował się wręcz i zaciskał mocno palce na kolanach chłopaka. — Doo… dojdę… zaraz…
— Od samego kutasa? — wyrzucił z siebie Chase na wydechu, także marszcząc nos, aby jeszcze chwilę przedłużyć. Uwielbiał ten moment, kiedy Courtney dochodził i zaciskał się na nim. Wtedy mógł od razu strzelić, jak za pociągnięciem spustu.
— O tak… tak go ładujesz, że… — Tym razem Courtney nie skończył, bo nagle zacisnął zęby, zza których wydobył się zduszony okrzyk, a jego ciało kompulsywnie zadrżało i napięło się mocno. Każdy mięsień drgnął, wszystko wręcz go paliło. Z jego członka, pomiędzy nogami Chase’a, prosto na pościel wytrysnęła sperma.
Nastolatek zawarczał i także doszedł. Naprawdę lubił to ściskanie. Miał wtedy wrażenie, że mężczyzna wysysa z niego wszystkie soki.
— O kurwa… jak dobrze.
Nie dostał szybkiej odpowiedzi. Widział tylko, że Courtney dosłownie wisiał na jego nogach, dyszał ciężko i miał spuszczoną głowę. Najwyraźniej nie był w stanie jeszcze zmienić pozycji, a i jego pośladki nadal sporadycznie się zaciskały.
Chase leżał za to dalej na plecach i także łapał oddech. Tak, teraz już było mu znowu ciepło. Pogłaskał plecy przed sobą, a także te seksowne pośladki. Usłyszał cichy pomruk zadowolenia od strony Courtneya. Ten potem mozolnie się z niego zsunął, a następnie doczołgał do niego i przytulił, wciskając twarz w jego szyję. I znowu mruknął.
Chase objął go ramieniem i lekko potarł jego ciało.
— Co tam? Dupa wyruchana?
— Mhm. A tam? Kutas powkładał? — odpowiedział Courtney z rozbawieniem, ale naprawdę czuł się bardzo zaspokojony. I przypomniał sobie o czymś, więc na chwilę wysunął się z jego ramion, cmoknął sam czubeczek wilgotnego penisa chłopaka i dopiero wrócił do tego ciepłego miejsca u jego boku.
Chase zaśmiał się krótko i znowu objął mężczyznę ramieniem. Drugą rękę włożył pod głowę, aby mieć ją wyżej.
— Jaki skubany słowny. A kutas zadowolony. Lubi twoją dupcię.
— Mmm… A ty mnie lubisz? — Courtney uśmiechnął się słabo i cmoknął go w szyję. Lubił się do niego przytulać, a teraz po seksie Chase tak rozkosznie grzał. Chciałby mieć taki grzejnik w łóżku przez całą zimę. W takich momentach przeklinał niepełnoletność chłopaka.
— Ciebie? — spytał Chase z wrednym uśmieszkiem. — Nie wiem, nie wiem… — Zaśmiał się, obserwując twarz Courtneya. I czym bardziej ta wyglądała na zawiedzioną droczeniem się w takim momencie, tym bardziej chłopakowi miękło serce. Courtney był facetem, ale i tak był uroczy. Pocałował go tuż przy oku. — Lubię. Lubię się z tobą ruchać i spędzać z tobą czas.
Tym razem ujrzał na twarzy mężczyzny uśmiech. Delikatny, ale za to jego oczy mocno się uśmiechnęły, więc wiedział, że swoją odpowiedzią sprawił mu dużo radości.
— Chcę cię tu na święta — szepnął Courtney w końcu, głaszcząc go po klatce piersiowej i wpatrując się w jego twarz.
— Na święta? — Chase zainteresował się, bo już kiedyś kurator o tym wspominał, ale nie myślał o świętach na tyle, by to jakoś rozważać.
— Został już tylko miesiąc do świąt. Spędźmy je razem. Ty, ja, Lil, Tank… i pewnie Marshall.
— A to nie będzie… nie wiem, jakoś dziwne?
— Nie, dlaczego? Jeśli nie chcesz, nie będę naciskał, ale… — Courtney westchnął i oparł policzek tuż przy jego ramieniu. Pocałował go w nie delikatnie. — To mogłyby być naprawdę wspaniałe święta.
Chase uśmiechnął się lekko i wzruszył ramionami.
— Nie no, wiesz, w perspektywie mam tylko święta z dziadkami. Żaden szał, nie?
— Mm… To co? Przyjdziesz na święta pomóc mi ubrać choinkę i zjeść to wszystko, co zrobię?
Chłopak prychnął z rozbawieniem.
— Zależy co zrobisz — rzucił, chociaż chyba w głębi serca naprawdę chciał żywo przytaknąć, że bardzo chętnie przyjdzie i zje wszystko, cokolwiek by to nie było.
— Jeszcze nie wiem… ale zapisałem sobie fajną stronę z przepisami na święta, więc coś na pewno znajdę. Dotąd gotowałem tylko dla siebie, bo Marshall zwykle siedział. Chciałbym, żeby w domu było trochę bardziej żywo. Można nawet rozwiesić trochę lampek w ogrodzie. — Courtney puścił wodze fantazji, leżąc rozleniwiony przy chłopaku. Cały czas delikatnie go głaskał.
— Że tak prawie że rodzinnie? — spytał Chase, a gdzieś podskórnie czuł, że pod tym względem są z Courtneyem dość podobni. Obaj nigdy nie mieli świąt jak z filmów familijnych.
— Tak… Prawie że rodzinnie. Miło by było kiedyś tego doświadczyć, hm? — Tym razem mężczyzna uniósł głowę i oparł podbródek o ramię nastolatka, aby spojrzeć mu w oczy.
— Niby… — odparł Chase, ale uciekł na moment spojrzeniem. — Ale… no, chyba właśnie to jest to „dziwne” w tym wspólnym spędzaniu świąt.
— To, że ze swoim kuratorem spędziłbyś rodzinne święta?
— Który do tego jest moją dziewczyną — dodał Chase, aby podkreślić bardziej absurd tej sytuacji. Czasami ciężko było mu to pojąć, dlatego zwykle starał się nie myśleć o tym, co miał z Courtneyem.
Ten przygryzł wnętrze policzka i odetchnął głęboko. Pomasował z zamyśleniem sutek chłopaka dookoła, samemu starając się jakoś to ogarnąć, zrozumieć i pomóc przyswoić Chase’owi. Nie chciał, by ten miał jakiś konflikt wewnętrzny i widział w tym wszystkim narastający problem.
— Jeśli spędzenie razem świąt wydaje ci się przyjemne, proszę, zgódź się. Ale jeśli wolisz, by zostało to… na corocznych warunkach, nie będę miał ci tego za złe. — Uśmiechnął się na koniec słabo. — Nie musisz jednak odbierać tego jako coś zobowiązującego.
Nastolatek zerknął na leżącego tuż przy nim mężczyznę. Chwilę nic nie mówił, aż przycisnął go mocniej do siebie i pocałował.
— Dzięki. Chcę przyjść.
Courtney zerknął mu w oczy i uśmiechnął się czule. Odpowiedział na pocałunek, kilka razy cmokając jego wargi.
— Cieszę się.
— Tak? — jeszcze dopytał chłopak, jakby już nie było tego widać w oczach mężczyzny. Coraz częściej zauważał, że naprawdę miło mu się z nim spędzało czas. I jedyne co, to uważał, że ten mógłby się ugiąć i wpuszczać psy do łóżka.
— Bardzo. Tym razem będę mógł narzekać w święta tylko na zimno — odmruczał Courtney i przytulił się do niego bardziej. — Będzie nam wspaniale, obiecuję. Lepiej, niż miałeś z dziadkami. Choć to chyba nie jest trudne, hm? — na koniec dodał wymownie, bo naprawdę nie żywił do opiekunów swojego chłopaka pozytywnych uczuć. Ile razy do nich przychodził, by sprawdzić, czy dbają o wnuka, jakie są warunki mieszkaniowe i czy mu nie utrudniają nauki, robiło mu się niedobrze na ich widok. Wiedział, że nie dali Chase’owi dobrego dzieciństwa.
— No, raczej nie bardzo. Bardzo, bardzo nisko masz poprzeczkę — prychnął Chase z rozbawieniem i lekkim uśmiechem na ustach. — Głównie oglądaliśmy telewizję i była zrzuta na zamawiany obiad. Albo jakąś mrożonkę. Najzabawniej było dwa lata temu, kiedy dali mi z okazji świąt puszkę piwa z kokardą. — Zaśmiał się, przypominając sobie, że w sumie to był jeden z lepszych prezentów. Jeden z nielicznych. Bo rok wcześniej dostał torebkę cukierków, wcześniej chyba skarpetki i koszulkę z promocji.
— Oj, ode mnie na święta piwa nie dostaniesz… To już stawia mnie w gorszym świetle pod nastolatkową perspektywą — zażartował lekko Courtney, choć przykro mu się tego słuchało. Nie, żeby sam miał niesamowite święta w dzieciństwie, bo nie miał, ale cholera, Chase jeszcze miał te siedemnaście lat. Nie był dzieckiem, ale był młody i na pewno odmrażając danie na święta i jedząc je z dziadkami w grobowej atmosferze, marzył o czymś innym.
— No, to jeszcze muszę to przemyśleć. — Chase zaśmiał się i znowu pocałował mężczyznę. Lubił jego usta. — A ty? Opowiesz mi coś?
— Moje święta? U mnie był mały plus w postaci Marshalla — przyznał Courtney, wracając myślami do swojego dzieciństwa. — Obaj wiedzieliśmy, że nie można niczego się po matce spodziewać, więc sami spędzaliśmy święta. Raz byliśmy u rodziny kumpla Marshalla, ale nie u Dustina. Kiedyś znał się z takim… hm, chyba Bradem. Miał poczciwych rodziców. Było miło, choć Marshall zwinął im wtedy odtwarzacz DVD.
Chłopak nie współczuł tym ludziom, bo uważał to za całkiem zabawną historię, tym bardziej, że było już to lata temu.
— Mnie kiedyś starsi aniołków zapraszali, ale oni są jebnięci. Chłopaki sami zwiewają z domu, jak tylko mogą, więc nawet darmowe żarcie mnie nie przekonało, żeby wstąpić do sekty.
Courtney zaśmiał się krótko. Nasłuchał się już od Chase’a, jacy są rodzice Gabriela i Raphaela, chociaż same ich imiona mówiły wiele. Domyślał się, że święta polegają w znacznej mierze na czytaniu Biblii i świętych obrzędach.
— Jednak są rzeczy, które mogą zniechęcić do darmowego jedzenia, co? Ciekawi mnie, co ja bym musiał zrobić, żeby Marshall też tak stchórzył — dodał, chociaż tym razem by nie chciał. Jeśli już jego brat tu był… to chciał też, żeby był obecny na święta.
— Chodzić pewnie w samym świątecznym fartuszku — zasugerował nastolatek, co uważał, że mogłoby spłoszyć starszego Corna. I jedyne co go pocieszało w tej sytuacji, to że ten na pewno by się nie gapił na pośladki brata.
— Martwi mnie, że prędzej Marshall by tak chodził. Ma bardzo luźny stosunek do nagości.
— Znowu łaził z parówą na wierzchu?
— Tak. Cały czas mu się to zdarza.
— To w sumie dobrze, że to twój brat i mu się nie gapisz — prychnął Chase, przewracając oczami.
Jakoś mimowolnie Courtney pomyślał o tym, że swego czasu strzepał mu w łazience. Wciąż nie miał pojęcia, co go do tego podkusiło. To był członek jego brata, sztywny i świadczący o sytuacji, w której Marshall myślał o seksie. A jednak go dotknął i pomógł mu dojść. To nie powinno się było wydarzyć, więc nie chciał o tym mówić Chase’owi.
— Staram się. Szkoda tylko, że Marshall mi to tak utrudnia. Może to forma jakiejś zemsty za słyszenie mnie zza ściany podczas naszego seksu — odpowiedział więc tylko z zamyśleniem.
Chase ściągnął brwi.
— Ale że jak? Starasz się, a nie, że nie chcesz?
— Oczywiście, że nie chcę. Ale gdy wychodzi niespodziewanie z łazienki czy sypialni nago, to zobaczę coś, zanim odwrócę wzrok.
— No, ale się nie przyglądasz?
— Nie przyglądam się. Chase. To jest mój brat — wyjaśnił mężczyzna z naciskiem, aż się dziwiąc, że chłopak to rozważa.
— No, bo to tak powiedziałeś, że przez chwilę nie wiedziałem. — Nastolatek przewrócił oczami, po czym uśmiechnął się lekko do Courtneya. — No co? Jestem czujny, a nuż masz jakieś fetysze. Inne! — Zaśmiał się uszczypliwie.
Mężczyzna też się uśmiechnął i cmoknął go w policzek.
— Nie, nie mam fetyszy innych. Nie takich na pewno. Choć mam nadzieję, że jeszcze cię czymś zaskoczę i nie będziesz się ze mną nudził. A na razie przyniosę nam coś ciepłego do picia, w porządku?
— Spoko. I może przeniesiemy się do salonu? Bym wpuścił psy, żeby posiedziały z nami, bo rozumiem, że zakaz sypialniany obowiązuje?
— Tak, obowiązuje i trzeba nauczyć tego Lila — przytaknął Courtney, już powoli wstając z łóżka. Przez tę rozmowę odzyskał trochę siły po seksie i coraz bardziej miał ochotę posiedzieć pod kocem z czymś ciepłym do picia.
— No, wiem… — Chase odetchnął ciężko, samemu wstając, po czym uśmiechając się głupio. — Ale wiesz… — zaśmiał się głośniej — seks przerywany może zapobiegać ciąży.
Courtney spojrzał na niego z drugiej strony łóżka, sięgnął po poduszkę i rzucił nią w chłopaka.
— Opanuj się — odpowiedział ze śmiechem i ruszył do wyjścia, świecąc wciąż wilgotnymi pośladkami.
— No co? — Chase zarechotał, trzymając poduszkę i patrząc łakomie na swoją „dziewczynę”.
Kurator tylko obejrzał się na niego w progu i pokręcił głową z rozbawieniem, nim zniknął, żeby przygotować im gorące kakao i może przekąski do jakiegoś filmu czy meczu, jeśli znajdą coś w telewizji.
Chase roześmiał się jeszcze raz i ruszył za nim, zabierając tylko bokserki i bluzę oraz poduszkę wraz z prześcieradłem. Miał zamiar ubrać się dopiero w salonie, aby pójść po psy. A potem zająć miejsce na kanapie i jeśli Courtney pozwoli, grzać się drugą osobą i psią miłością, gadając i oglądając telewizję, aż nie wróci Marshall. To musiał być dobry plan.

7 myśli w temacie “Newton’s Balls – 60 – Słowa, których dawno nie słyszał

 1. Katka pisze:

  Rehab-e, „Zastanawiam się, ile rozdziałów będziemy musieli czekać na jego odpowiedź – patrząc na jego rozwój emocjonalny, zapewne całkiem sporo :P” – haha, to takie prawdziwe. No rozwój Chase’a raczej nie zapewnia o rychłej odpowiedzi. Dobrze, że Courtney to rozumie i nie ma bólu dupy. Hehe, a co do ich dojrzałości, to chyba dobrze właśnie, że Courtney też ma jeszcze w sobie sporo z tego niedostosowanego dzieciaka, jakim sam kiedys był. Cóż, środowisko zrobiło swoje i chyba już zawsze taki będzie XD A co do lodzika, to tak jak mówisz – jest to jakaś odpowiedź od niego XD Przełamał się chłopak!
  Dzięki za komentarz! :D

 2. rehab-e pisze:

  Lubię takie rozdziały. Courtney w końcu postanowił wyrzucić z siebie to, co męczyło go od dawna i wyobrażam sobie ten szok Chase’a, gdy usłyszał „kocham cię” xD Zastanawiam się, ile rozdziałów będziemy musieli czekać na jego odpowiedź – patrząc na jego rozwój emocjonalny, zapewne całkiem sporo :P
  Lubię ich razem, ale bawią mnie jako para. Chase jak walnie czasem jakimś tekstem, to mam ochotę umrzeć z zażenowania. A Courtney’a to bawi i sam czasem mu wtóruje. Dwóch dzieciaków, przy czym jeden udaje dorosłego xD
  Marshall – nie ogarniam tego człowieka, naprawdę. Sądziłam, że będzie pełnił tutaj role jakiegoś nieprzyjemnego gostka, którego będę mogła nie lubić, a okazuje się całkiem spoko. Kurczaczek.
  Ach, i ten lodzik w wykonaniu Chase’a – to mnie zaskoczyło chyba nawet bardziej od wyznania Coney, bo ten się trochę już z tym zbierał, a Chase… No, jak na razie lepszej odpowiedzi na wyznanie uczuć nie można od niego oczekiwać xD
  Pozdrawiam!

 3. Shivunia pisze:

  Kamaija >> Obaj zdobyli nowe skille. Nie wiem sama z którego ja się bardziej cieszę. Ale co by nie mówić, dzięki temu rozdział był dość emocjonalny. W sumie to zabawne, ze wyznanie miłosne spadło na drugi plan w porównaniu do loda. No ale cóż… dla Chase’a nie jest to najprostsza rzecz ever.
  A że szybko… sama nie wiem. Z jednej strony to już dość długo się znają. Plus całkiem sporo ze sobą przeżyli dziwnych i czasami smutnych rzeczy… hmm, wydaje mi się, że to od osoby zależy. Ale na pewno jeszcze dużo „rzeczy” odkładają na później ;P
  I faaaajno, że ich zaczynasz lubić ♥

 4. Kamaija pisze:

  Chase level up! No tego się po nim nie spodziewałam. Jego nowo nabyte skille przewyższają ważnością wyznanie Coney xD „Luf ya all”
  Priorytety.
  A tak naprawdę, to jestem trochę w szoku, że obaj się tak szybko zdobyli na te „rzeczy?”, które zaserwowałyście nam w tym rozdziale. W końcu nie wiem jak to jest w prawdziwym życiu w zakochiwaniu się, ale mi u nich nadal wszystko krzyczy: To zaczęło się nie tak, jak powinno, spróbujcie jak Chase przynajmniej 19. dobije! Nie mniej jednak trochę się przekonuję bardziej do tej pary wiedząc, że przynajmniej jeden z nich bierze to na poziomie emocjonalnym mocno na serio :D

 5. Katka pisze:

  Wadera, nom, to już chyba ten etap przywiązania do siebie, że już takie poważne uczucia wchodzą w grę… haha, a chwytaki do ruchania były takim zajebistym tekstem, że w sumie same jak widzimy teraz jakieś foty facetów i jakiś to ma, to już chyba automatycznie nazywamy to własnie w ten sposób XD Kiedyś jak się jebniemy przypadkiem w takiej zwykłej randomowej rozmowie z „normalnym” człowiekiem i powiemy o „chwytakach do ruchania”, to wątpię, by nasze usprawiedliwienie, że nasz bohater tak mówi, pomogło XD Taka mała schizofrenia. Co do lodzika – tak, jest progress! Courtney nie dowierza. Ale zmiana ról to tak jak mówisz. Na to Chase na pewno nie jest gotowy. I super, że polubiłaś Lila! To taki szalony psiak :D Pozdrowionka!

  Kasia, noo, Chase sie nie wystraszył, aż szok! A nie wiem, czy Courtney nie mówił mu wcześniej, bo mógłby się właśnie tego bać. No ale wyszło spoko, a Chase na pewno się mega szczęśliwy poczuł. Co do długiej sielanki… taaak, nie może być ZBYT długo idealnie. Niestety. Nie w ich realiach i z ich problemami :/ Heheh, ale golenie może zdążą uskutecznić ;) Courtney jest za XD Dzięki i też ściskamy! :D

 6. Kasia pisze:

  Ale się słodko i miło zrobiło 😀I Chase się nie wystraszył wcale :) A nawet lodzikia strzelił, no jestem pod wrażeniem :) Rodzinnie u nich. Ciekawe jakà bombę im zrzucicie? Bo to aż nie podobne żeby tak długo było bezproblemowo 😆Liczę tylko że Corn zdąży się ogolić gdzie niegdzie, bo wyczekuję tej sceny z niecierpliwością 😉
  Bardzo dziękuję i ślę buziaki 😙

 7. Wadera pisze:

  Wow…..że tak zacytuję chłopaków ;)
  W sumie można się było tego spodziewać. Obaj przyzwyczaili się do siebie i przywiązani. W dodatku w związku z przeszłością potrzebują tego typu uczucia. Mimo wszystko Chase to wciąż dzieciak i nie raz, nie dwa mam taki facepalm jak czytam jego wypowiedzi ( tak, mam na myśli „chwytaki do ruchania”). W sumie dobrze że Courtney też nie jest szczególnie dojrzały emocjonalnie więc nie przeszkadza mu to tak mocno.
  Fakt że Młody przekonał się do zrobienia lodzika. … rozwija się nam chłopak :D Jestem ciekawa czy da się kiedyś namówić na zamianę ról. Mam jednak przeczucie że nie w najbliższym czasie.
  Lil został moim ulubieńcem ! Z zachowania tak strasznie przypomina mi mojego psa że zastanawiam się czy nie zatrudnić Chase’a do tresury ;)
  Pozdrawiam, Wadera.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.