Book-self rusza!

Ludki!

Postanowiłyśmy przybyć z osobnym postem w kwestii nowo powstałego portalu BOOK-SELF.PL. Powinien on zainteresować zarówno autorów, jak i czytelników :)

Dlaczego czytelników? Bo znajdziecie tam z czasem wiele różnych publikacji z naszego światka opowiadań homoerotycznych. Na razie widnieje tam tylko twórczość Leśnego Ptaka i nasza, ale już kontaktujemy się z innymi autorami, których zachęcimy do umieszczenia tam swoich powieści. A Wy, robiąc zakupy i kupując na raz kilka książek, za przesyłkę zapłacicie tylko raz :) Myślę, że to w fajny sposób integruje nas w jednym miejscu. Teraz jeszcze możecie kupować książki u nas, mailowo, ale z czasem przerzucimy się całkiem na sklep. Ale to wciąż znaczy, że my się tym zajmujemy (jesteśmy współtwórcami book-self), więc w razie wszelkich uwag i problemów wciąż możecie się zwracać do nas :) Och, i oczywiście możecie polubić również stronę fejsbukową, na którą będziemy wrzucać różne informacje – FB BOOK-SELF.

Dlaczego dla autorów? Otóż można na tym portalu wystawić na sprzedaż swoją powieść. Nie jesteśmy wydawnictwem, dlatego nie zajmujemy się wydawaniem książek, tzn. przygotowaniem ich do druku itd., ale jesteśmy w stanie pomóc Wam w tym procesie, podsunąć potrzebne narzędzia i generalnie poprowadzić tak, żebyście mogli wypuścić swoją książkę w obieg. Dlatego jeśli się Wam coś takiego marzyło, a nie wiedzieliście dotąd, jak się za to zabrać, zachęcamy do kontaktu! :)

Co jeszcze możemy dodać? To na razie początki, więc wszystko jest jeszcze gołe, ale z czasem się rozwinie :) Zerkajcie, polubiajcie i siejcie dalej informacje! Będzie super, jak osoby, które mają swoje blogi, wypuszczą u siebie reklamę :)


Teraz jeszcze kilka słów o FDTS w druku.

Dzisiaj po kontakcie z naszą drukarnią dowiedziałyśmy się, że książki dotrą do nas we wtorek 20-g. Niestety proces jest dłuższy niż zazwyczaj, ponieważ drukarnia jest zawalona zamówieniami. Tak to jest na koniec grudnia chyba w każdej pracy.

Dlatego uwaga do tych, którym zależy na czasie! Prosimy jak najszybciej złożyć swoje zamówienia, bo jeśli będą one skompletowane (na zasadzie przybyłego przelewu za książki, wszystkich potrzebnych do wysłania informacji itd.) to postaramy się wysłać je jeszcze tego samego dnia! Dzięki temu jest szansa, że pojawią się u Was przed Wigilią.

A tymczasem życzymy miłego tygodnia :)

3 thoughts on “Book-self rusza!

  1. Kyna pisze:

    Ow, dziewczyny! Świetny pomył :D Wieczorem przysiądę, by napisać o tym notkę.
    Trzymam kciuki, żeby się rozwijało! Może kiedyś sama skorzystam.
    Pozdrawiam serdecznie :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s