Challenge – zakończenia i początki :) + ankieta

Hej, ludki!

Nie udało się uzbierać 500 zł w tym miesiącu, dlatego niestety bonus z fetyszem został przesunięty na kolejny miesiąc :) Uzbieraliście 298,01 zł! I tak ładnie :) W każdym razie, spokojnie, nie zerujemy tego, tylko ciągniemy dalej. Jeżeli uda się Wam w grudniu zebrać końcową kwotę, to bonusik pojawi się na święta :) Walczcie dzielnie, bo my już zaczęłyśmy pisać!

A wiecie, na co się zdecydowałyśmy? Ostatecznie padnie na gang-bang, bo tego jeszcze w sumie nie było. Nawet już zaczęłyśmy pisać i wychodzi ciekawie, więc mamy nadzieję, że i Wam się spodoba :)

Przy okazji, chciałyśmy zapytać, ile osób będzie chętnych na 1 tom FDTS. Będzie super, jak zaznaczycie w ankiecie poniżej. Wiemy, że ankiety są dość umowne i nie zawsze mają odzwierciedlenie w realiach. Niemniej, BARDZO prosimy, by nie klikać byle jak XD Zastanówcie się, czy naprawdę chcecie, czy nie chcecie kupić tomu 1. Bo musimy ogarnąć, ile zrobić egzemplarzy w dodruku I tak jak pisałyśmy, wydanie drugie poprawione tomu 1 będzie tańsze dla osób, które już kupiły poprzednie. Za ekstra cenę mamy na myśli jakieś 50% zniżki :) Ci, którzy się nie zdecydują, niech nie klikają nic :)

Przypominamy, że tom 1 i 5 będą dostępne w grudniu.

 

3 thoughts on “Challenge – zakończenia i początki :) + ankieta

 1. Shivunia pisze:

  Marvolor >> Piąty się już szykuje powoli. A pierwszy… uh na w pierwszym jest dużo poprawek stylistycznych, jeden rzeczowy błąd i generalnie no… hm, sporo kosmetyki. Zdania brzmią lepiej. A przynajmniej mamy taką nadzieje. Plus będzie nieco inaczej okładka zrobiona (grafika ta sama, ale ciutkę poprawiona) z numerkiem z boku jako drugie wydanie. W końcu będziemy numerować książki.
  Oczywiście nie jest konieczne kupowanie jeszcze raz 1 tomu, to jest potrzeba w dużej mierze ducha, aby było już porządniej. Czyli aby były już np marginesy tak jak w kolejnych tomach.
  Co do bonusu, to z tego co ustalałam z Kat i pamiętam, to bonus nie będzie publikowany na stronie. Tak samo jak „Coś się zaczyna” nie ma i nie będzie. Co do późniejszej jego dostępności to muszę skonsultować to z Kat.
  A Bonus Świąteczny fajnie się pisze, więc polecam ogólnie XD
  Pozdrawiam cieplutko :*

 2. marvolor pisze:

  A! I żebym nie zapomniała zapytać, czy opublikujecie kiedyś ten długi bonus o Fire Dragon? Bo o ile pamiętam był niestety tylko dla tych którzy dorzucili się do challenge’u. W tym miesiącu już nie było takiej nagrody a akurat udało mi się dołożyć. No nic.. czekam na bonus świąteczny :) pozdrawiam

 3. marvolor pisze:

  O super! 5 tomik :D A na czym polegają te poprawki w 1 tomie? Parę błędów literowych znalazłam ale czy było tam coś jeszcze nie tak?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s