FDTS tom 4 – Ruszają zamówienia!

Post chwilowo przypięty na górę strony.
Hej, ludki!

Książka poszła do druku. Spodziewamy się jej u siebie do końca tego tygodnia. Chyba że wynikną jakieś nieprzewidziane problemy, ale drukarnia ma już nasze zamówienie, więc powinno być okej :)

Jeżeli chodzi o szczegóły, może zaczniemy od okładki. Widzieliście już przód, ale prezentujemy już dopieszczoną całość :D Oczywiście wielkie brawa i podziękowania należą się Red, która tworzy okładki do „Fire Dragon Tattoo Studio” :D Jakby ktoś był zaciekawiony, zapraszamy do pooglądania innych dzieł – Red Morpho ArtStation.

okładka tom 4

Liczba stron to 276, więc tom, tak jak mówiłyśmy, będzie podobnej wielkości do pozostałych. Za korektę bardzo, bardzo dziękujemy Hekate! Oraz naszej drugiej, tajemniczej pomocnicy, która na koniec jeszcze sprawdziła tomik :D

Cena książki – 25 zł.

Okej, teraz jak zamawiać? Uznałyśmy, że trochę zmienimy warunki związane z przesyłką, żebyście mieli większy wybór i pewność co do dostarczenia w jednym kawałku tak, jak sobie życzycie. Bo oczywiście za każdym razem jakieś kwiatki u kogoś wychodzą. Poczta Polska nie śpi, Poczta Polska planuje wprowadzenie chaosu na świecie.

A) List ekonomiczny nierejestrowany – 2 zł (najprostsza przesyłka)
B) List ekonomiczny nierejestrowany priorytetowy – 2,50 zł
C) Przesyłka polecona – 4,20 zł (z potwierdzeniem nadania)
D) Przesyłka polecona priorytet – 5,50 zł
+ opcjonalnie koperta bąbelkowa – 3 zł (taka cena, bo wtedy zwiększa się gabaryt przesyłki = droższy)

Jeżeli chodzi o odbiór osobisty, to jest możliwy w Warszawie.

Zatem. Po pierwsze, oczywiście składacie zamówienia na shikattales@gmail.com :) Standardowo. I teraz bardzo, bardzo prosimy trzymać się poniższych wytycznych, bo to nam ułatwia cały proces. A przy dużej ilości zamówień trzeba pilnować porządku.

  • Tytuł maila – FDTS 4 (nawet jak zamawiacie do tego inne tomy czy cokolwiek innego)
  • Sposób dostarczenia – odbiór osobisty lub wybrany sposób dostawy. (Jeżeli preferujecie odbiór osobisty, zaproponujemy od razu jakieś konkretne rozwiązanie :)
  • W przypadku wysyłki – adres na który mamy wysłać książkę.
  • Podpis – czy to imię, czy to nick.

Jeżeli będziecie chcieli zamówić równocześnie któryś wcześniejszy tomik, oczywiście dopiszcie w treści maila (obecnie są na stanie 2 i 3, chyba że jesteś osobą, która pewien czasu temu prosiła o odłożenie dla niej 1 tomu, to jeszcze jest jeden egzemplarz ;)). Zaznaczamy tylko, że wtedy zmieniają się koszty przesyłki, gdyż paczka jest cięższa. Napiszcie więc, prosimy, jaki rodzaj przesyłki chcecie, a my podamy wtedy konkretną cenę, którą posiada Poczta.

Co dalej? Po otrzymaniu od Was takiego maila, postaramy się niezwłocznie odpisać z danymi konta, na które należy przesłać wpłatę (chyba że ktoś zamierza płacić przy odbiorze osobistym – nie ma problemu :)).
I teraz bardzo ważne! W tytule przelewu wpisywać „FDTS 4 – NICK/IMIĘ”.  Oczywiście chodzi o nick bądź imię, którym podpisaliście się w mailu z zamówieniem. Jest to konieczne, żebyśmy wiedziały, od kogo wpłata doszła.

Kilka razy była sytuacja, kiedy osoba podpisała się jakimś nickiem, mail miała też bez nazwiska, zaś w przelewie nie było żadnych danych, które mogłyśmy powiązać z zamówieniem, więc droga dedukcji, od kogo przyszła wpłata, była długa :D

I kolejna rzecz, o którą bardzo prosimy i o której będziemy przypominać w mailach – po dokonaniu wpłaty prosimy o wysłanie potwierdzenia przelewu! Może być to plik pdf, który można wygenerować ze strony banku, może być to skan lub zdjęcie czy screen takiego potwierdzenia. Bo jeśli chodzi o operacje międzybankowe to fundusze czasami kilka dni wędrują, a jeżeli otrzymamy potwierdzenie przelewu, możemy od razu wysłać książkę :)

Uwaga! Osoby, które teraz nie są w stanie kupić książkę z racji na brak funduszy czy możliwości odbioru, spokojnie mogą poprosić o odłożenie dla nich książki :) Tak jak zawsze. Co prawda spodziewamy się, że trochę egzemplarzy nam zostanie, ale dla spokoju ducha lepiej poprosić o odłożenie. Ale przy tym bardzo prosimy, żeby w mailu napisać, kiedy mniej więcej możemy się spodziewać zrealizowania zamówienia – czy to za miesiąc, czy to za pół roku :)

Okej, jeszcze jedna rzecz. ZAKŁADKI :D Poniżej przedstawiamy zdjęcia wszystkich zakładek. Ich przód to rysunki z okładek, zaś tył to plażowy krajobraz oczywiście :) Mamy obecnie do wyboru zakładki z czterema postaciami.

1. ZAKŁADKA Z MIKIEM

20160904_124725

20160904_124736

2. ZAKŁADKA Z CHARLIEM

20160904_124638

20160904_124655

3. ZAKŁADKA Z ALEXEM

20160904_124758

20160904_124807

4. ZAKŁADKA Z LENNYM

14233434_1236200003066032_1152811354_o

14233473_1236199986399367_963849816_o

Cena zakładki – 2,50 zł.

Jeżeli ktoś zapragnie taką zakładkę, prosimy o dopisanie tego do treści maila z zamówieniem na książkę :) Oczywiście najważniejsze, żeby napisać JAKĄ zakładkę – Alex, Charlie, Mike czy Lenny. Nie ma też problemu, jeśli ktoś chce kilka :) Rozmiar zakładki to ok. 15,5 cm x 5,5 cm. Jeżeli ktoś zamierza kupić zakładki wraz z zamówieniem książki, prosimy, żeby złożył je stosunkowo szybko. Bo zakładek mamy ograniczoną ilość i może ich zabraknąć. Oczywiście możemy je dorobić, ale zabierze to kilka dni, dlatego jeśli wcześniej zbierzemy zamówienia, będziemy wiedziały, jaką ilość potrzebujemy :)

Jeżeli macie jakieś pytania, to piszcie. Postaramy się odpowiedzieć. No i czekamy na Wasze zamówienia :D

3 myśli w temacie “FDTS tom 4 – Ruszają zamówienia!

  1. Katka pisze:

    Damiann, to Mike miał na plecach ognistego smoka :) Zrobionego przez Charliego. Może pomyliło Ci się dlatego, że Charlie na plecach z kolei ma feniksa :)

    Dante, też nam się bardzo podoba :D Lenniakowo i kociakowo :D

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.