Ważne informacje! + spotkanie fanowskie :)

Hej, ludki!

Kilka informacji tak na początek lipca :)

Pierwsza informacja dotyczy challengu. W tym miesiącu nie udało się zebrać całej kwoty, choć już pod koniec miesiąca sporo wpłat napływało :) Ale w takim razie, żeby to wszystko nie poszło na marne, nie zerujemy licznika i zbieramy dalej. Kolejny deadline to 31 lipca. Wyniki ankiety pozostają takie, jakie były. Nie tworzymy nowej ankiety, więc teraz już możecie wiedzieć, że nagrodą za osiągnięcie kolejnego celu będzie duży bonus z Davidem i Shanem :)

Druga informacja dotyczy przerwy wakacyjnej – jak już kilka razy się zdarzyło w naszej historii wypuszczania rozdziałów na stronie, i tym razem na wakacje rozdziały będą wychodziły nieco rzadziej. Ale nie martwcie się, to tylko obsuwa jednego dnia! Będą po prostu w odstępach 4 dni, zamiast 3. Rozpiskę na lipiec będzie widać niebawem :)

Ostatnia informacja, chyba najważniejsza… :) W sierpniu planujemy zrobić spotkanie fanowskie! :D Dotychczas udało się zorganizować trzy spotkania i każde było udane, więc mamy nadzieję, że tym razem także się powiedzie! Spotkanie będzie miało miejsce w Warszawie, to jest informacja na 100% pewna. Prawdopodobnie zorganizujemy je 26, 27 lub 28 sierpnia. To jeszcze jest do ustalenia. Podobnie będzie z miejscem spotkania. Jeszcze musimy nad tym pomyśleć, bo nie jesteśmy pewne, ile nas wszystkich będzie, a od tego jest zależne znalezienie odpowiedniego miejsca. Bo jeśli będzie nas szczególnie dużo, to będzie trzeba podumać chyba nad bardziej otwartym miejscem. Stąd prośba do Was – bardzo prosimy, żeby dać nam znać, jeśli ktoś będzie pewny, że się pojawi. Ale spokojnie, nie musi być to już teraz, bo do końca sierpnia czasu jest jeszcze bardzo dużo. Gdy już będziemy potrzebować te informacje, napiszemy posta. Na razie dajemy znać o samym pomyśle na spotkanie, żebyście ewentualnie mogli zaplanować swój sierpień :) Tak jak zawsze, na pewno zaplanujemy jakieś super atrakcje na spotkanie, żebyście nie musieli nas tylko słuchać XD

Okej, to chyba tyle na teraz :) Wszystkim, którzy wyjeżdżają gdzieś na wakacje, życzymy pięknej pogody!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s