Konkurs VII Fanartowy!

Hej, ludki!

Jak w tytule – ogłaszamy konkurs! :D Pomyślałyśmy o tym w związku ze zbliżającym się wydaniem „Coś się zaczyna”. Mamy nadzieję, że to zmotywuje część z Was do jakiejś kreatywności i może coś niecoś twórczego w Waszych głowach zaistnieje, czym byście się chętnie z nami wszystkimi podzielili. Bo nagrodą będzie… darmowy egzemplarz drukowany „Coś się zaczyna”!

Uwaga! Tutaj jednak jedno małe zastrzeżenie. Planujemy oczywiście książkowo wydać to opowiadanie, ale z racji na trudną ocenę liczby osób zainteresowanych kupnem będziemy zbierać pre-ordery i na nich polegać. Więc zanim wyślemy końcowe zamówienie do drukarni, zbierzemy od Was zamówienie i podamy drukarni mniej więcej taką liczbę egzemplarzy, ilu będzie chętnych. Ponadto pojawiły się głosy mailowe od niektórych z Was, że pasowałabym Wam także wersja e-bookowa. Uznałyśmy, że będzie taka, jednak jeśli ktoś by się wahał pomiędzy dwiema formami, preferowałybyśmy druk, gdyż wtedy cena druku na egzemplarzu troszkę spada, jeśli jest ich więcej. W każdym razie, jeśli jednak by się tak stało, że większość wybrałaby e-book i nie zebrałybyśmy danego minimum książkowego, to całość wyjdzie e-bookowo. Wtedy też nagroda w tym konkursie będzie w takiej formie.

Ciekawi Was zapewne, jakie są warunki konkursu.

 • konkurs jest fan-artowy – zgłoszenia więc muszą być jakąś grafiką/rysunkiem wykonanym w dowolnej formie, ale przyjmiemy także zdjęcia, jeśli ktoś by się o coś artystycznego w takim zakresie pokusił (ale z zastrzeżeniem, że zdjęcia własnego autorstwa, nie z internetu!)
 • BARDZO ważna rzecz – motyw konkursu; tym razem motywem przewodnim, jaki powinien przyświecać Waszym pracom, jest „INNE OBLICZE”
 • konkurs trwa od dzisiaj, a jego deadline to 26 marca 23:59! :)
 • zgłoszenia prosimy przysyłać na maila shikattales@gmail.com – tytuł maila „konkurs VII„, a w nim w załączniku praca oraz koniecznie podpis
 • prace muszą być wykonane przez Was, powiązane z motywem przewodnim i oczywiście dotyczące naszych opowiadań – tutaj jest dowolność, czyli możecie stworzyć coś z którymkolwiek opowiadaniem sobie życzycie :)
 • WAŻNY warunek – jedna osoba może przysłać jedno zgłoszenie!

Wyniki konkursu ogłosimy albo następnego dnia po zamknięciu, albo w ciągu kilku następnych dni (oczywiście postaramy się jak najszybciej), w zależności, ile będzie zgłoszeń i jak trudna będzie decyzja :) Zgłoszenia konkursowe postaramy się wrzucać na bieżąco, na ile pozwoli nam oczywiście dostęp do maila w ferworze zajęć i pracy :)

Mamy nadzieję, że warunki są jasne i że znajdziecie troszkę czasu, żeby wykazać się kreatywnością :D Bardzo chciałybyśmy zobaczyć Wasze talenty, czy to stricte artystyczne, czy to w kwestiach inwencji, bo zdecydowanie nie chodzi tu o sztukę przez duże S i to, kto najładniej rysuje! Chodzi przede wszystkim o Waszą pomysłowość i zaangażowanie, więc nie krępujcie się niczym! :)

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące konkursu, śmiało piszcie w komentarzach :)

 

8 thoughts on “Konkurs VII Fanartowy!

 1. Katka pisze:

  Psyche, trzymam kciuki za inwencję! :D

  Bebok, rysunek jak z przedszkola też będzie super! XD Ale zdjęcie to też super opcja, więc dumaj, może na coś wpadniesz ciekawego :D

 2. Bebok pisze:

  Boże, dlaczego mam dwie lewe ręce? xd Chyba dziecko lepiej by coś narysowało niż ja xD Ale widzę światełko w tunelu – zdjęcie! Tylko jak zrobić fotkę, która wpisze się w temat? ;P No cóż, trzeba pomyśleć, albo wziąć kredki w łapki i spróbować sił w rysunku (co może się okazać marne w skutkach xD) Haha ;D

 3. Psyche pisze:

  Hahaha^^ Fajna inicjatywa i aż szkoda, że jestem taką kompletną niemotą jeśli chodzi o sztukę szeroko pojętą XD Ale życzę wszystkim powodzenia!
  No chyba, że fotografie takie powiedzmy „niestandardowe połączenia” będą możliwe, no to może uda mi się coś wymyślić i zrobić fajną fotkę :D
  Pozdrawiam ciepło!

 4. Katka pisze:

  Loli, oczywiście, że tak :) Warunkiem jest tylko nadesłanie jednej pracy, ale co na niej będzie, to całkowicie Twoja inwencja :)

 5. Loli pisze:

  Hej :*
  Moje pytanie. Na jednym rysunku może być kilka postać z różnych opowiadań?
  Pozdrawiam! ♡

 6. Katka pisze:

  Kaczuch_A, ooooch, ale śmiesznie się wpasowałyśmy, że akurat coś tworzyłaś :D Jak nie podchodzi pod temat, to spoko, chętnie przyjmiemy dwa arty XD

  Damiann, no tak pomyślałyśmy, żeby motyw przewodni był taki wymagający pomysłowości, więc musisz ruszyć głową :D Ale przykład… hm… nie chcę za wiele wymyślać, by nie podkraść komuś pomysłu. Ale np. można to odebrać jako coś w danej postaci, co nie jest powszechnie znane. Chociażby taki Josh z SV. Obecnie jest podległym Masonowi, trochę takim „szczeniaczkiem”, który lubi dawać mu dupci, ale przed apokalipsą był kimś zupełnie innym – można więc go przedstawić jako jeszcze mocniej umięśnionego (bo schudło mu się dopiero po wirusie) chłopaka tańczącego w klubie (bo chadzał do klubów). Jest to inne oblicze takiego Josha, którego znamy z opowiadania. Ale to tylko przykład. Interpretacja jest dowolna :)

 7. kaczuch_A pisze:

  Niach, niach, niach, a właśnie zaczęłam tworzyć arta do Was na stronę, nie jestem do końca przekonana, czy wpisuję się w temat, także jak wena pozwoli zrobię jeszcze jednego. Lubię konkursy fanartowe ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s