Zamówienia na FDTS t. 3 + przypinki

Hej, ludki!

Dzisiaj złożymy zamówienie do drukarni na trzeci tom „Fire Dragon Tattoo Studio” :D Zamówienie zwykle jest realizowane w ciągu kilku dni, więc niebawem książki powinny do nas dotrzeć. Postanowiłyśmy więc zrobić zamówienia włącznie z przypinkami, jeśli ktoś byłby chętny – wtedy koszta przesyłki się scalą :)

tom 3

Zamówienia zbieramy standardowo. Czyli, co trzeba zrobić?

– Napisać do nas maila na adres shikattales@gmail.com z tytułem „FDTS 3”. W jego treści napisać: liczbę egzemplarzy, jaką sobie życzycie, podać adres do przesyłki oraz oczywiście się podpisać (nick/imię i nazwisko).
– My wyślemy dane do przelewu (w tytule przelewu prosimy zapisywać – FDTS 3, nick/nazwisko).
– Po zrealizowaniu przelewu bardzo Was prosimy o napisanie do nas z jego potwierdzeniem (skan/printscreen/pdf/zdjęcie) – bardzo nam to ułatwi sprawdzanie i notowanie, od kogo kwotę już mamy.
– My wysyłamy książki i informujemy Was, że poszły na pocztę :)

Jeśli chodzi o odbiór osobisty – tym razem jest on możliwy tylko w Warszawie. Prosimy całe zamówienie w jego przypadku złożyć również mailem, dopisując, że chcielibyście odebrać osobiście – i tutaj kwestia zapłaty jest dowolna. Możecie zapłacić przy odbiorze lub wcześniej przelewem.

Koszta książki takie jak ostatnio – 25 zł egzemplarz + 3,50 zł przesyłka. Książka ma tak jak ostatnio 23 rozdziały, które tym razem wyszły na 283 strony :)

UWAGA! Jeżeli ktoś chciałby przy okazji zamówić tom 1 lub 2, informujemy, że mamy dostępne egzemplarze, więc serdecznie zachęcamy do zakupu :) Koszta przesyłki pozostają takie same, zaś za każdy z egzemplarzy kwota jest taka sama – 25 zł.

Standardowo, tak jak zawsze – jeśli ktoś obecnie nie jest przy kasie, a zależy mu na książce, możemy odłożyć dla niego egzemplarz – prosimy w takim wypadku napisać maila tak jak z zamówieniem i napisać plus minus na jak długo mamy książkę zarezerwować :)

Teraz sprawa przypinek. Przypinki będą miały średnicę 37 mm. Cena jednej przypinki to 4 zł. Jeżeli kupowalibyście same przypinki – bez książek – koszta przesyłki to 1,75 zł. Zapłata za combo książkowo-przypinkowe to: 25 zł książka + 4 zł przypinka (lub przypinki, za każdą kolejną tyle samo) + 3,50 zł przesyłka.

W przypadku zamawiania SAMYCH przypinek, prosimy o maila z tytułem „PRZYPINKI”. W treści prosimy o napisanie, jaką przypinkę lub przypinki sobie życzycie (podając imię postaci), podanie adresu wysyłki (również możliwy odbiór osobisty w Warszawie) i podpisanie się. My podamy dane do przelewu i po realizacji, wyślemy zamówienie.

W przypadku zamawiania przypinek włącznie z książkami – prosimy po prostu do maila z zamówieniem książki poniżej dopisać, jakie i ile przypinek sobie życzycie :)

Odsyłamy do rysunków postaci, byście mogli zobaczyć je wszystkie jeszcze raz i zdecydować – PRZYPINKI.

UWAGA! Zamówienia na przypinki zbieramy do południa (12:00) w niedzielę 27 września! Książki można zamawiać cały czas, ale przypinki prosimy wybrać do tej konkretnej daty i godziny, bo będziemy wtedy składać zbiorcze zamówienie!

I tutaj chciałyśmy serdecznie podziękować przede wszystkim Red Morpho za stworzenie kolejnej GENIALNEJ okładki do naszej książki! Jeśli ktoś chciałby zobaczyć więcej jej cudów, zapraszamy na DeviantArta Red – RED MORPHO DA. Red jest zajebista i w ogóle, więc warto XD

Dziękujemy również bardzo gorąco naszym dwóm korektorkom – Sachan alias Fenrissa oraz Hekate :D Wiemy, że siedzenie nad tekstem to mozolna i upierdliwa robota, więc jesteśmy dozgonnie wdzięczne za poświęcenie temu czasu i nerwów!

W razie ewentualnych pytań, walcie w komentarzach lub mailowo :) Postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości. Zachęcamy do zamawiania! :)

9 thoughts on “Zamówienia na FDTS t. 3 + przypinki

 1. Raven-azarath pisze:

  Może nie znalazłam, ale o czym jest to opowiadanie? I czy jest możliwość zamówienia tej serii?

 2. Katka pisze:

  P., 37 mm to optymalna wielkość, tak się nam wydaje. Niestety nie możemy zrobić większych, bo zamawiamy niedużą ilość przypinek i zwyczajnie nam się nie opłaca, żeby zamówić osobno innej wielkości kilka sztuk :( Same nie mamy maszyny do robienia przypinek, więc niestety nie możemy sobie pozwolić na luksus różnicowania zamówień. Jeżeli się boisz o to, że nie wyjdą dobrze – zamów postacie o mniejszej rozpiętości. Może kiedyś będziemy robić jeszcze jedno zbiorowe zamówienie, więc wtedy już zobaczysz, jak wyszły te i może zamówisz jeszcze inne, jeśli Ci się spodobają ;) Niemniej nie wiem, kiedy by było drugie zamówienie. Decyzja należy do Ciebie XD My możemy na tę chwilę tylko taką wielkość zaproponować.

 3. P. pisze:

  No cóż, w ankiecie bez głębszego namysłu zaznaczyłam >5, ale teraz jak do mojego mózgu dotarł ich rozmiar zaczynam mieć obawy, że część postaci będzie źle wyglądać, albo co gorsza wcale się nie zmieści na takiej przypince, np. Walter. Dlatego mam pytanie, czy nie mogłyby być troszkę większe?

 4. Katka pisze:

  Renka, zgadzam się, jest cudownie mroźna, hehe :D

  Kasia, dumaj spokojnie! A my mamy nadzieję, że 4 tom też się tak sprawnie ogarnie :) Będziemy nad tym pracować.

 5. Kasia pisze:

  Ale fajnie że tak szybko ogarnęłyście ten 3 tom ☺ oczywiście wyślę maila z zamówieniem, tylko muszę się jeszcze zdecydować które przypinki chcą być moje 😆

 6. Katka pisze:

  Alexa, wszystko będzie zależeć od Waszych chęci :) Jeśli w przyszłości znalazłoby się więcej chętnych osób, to jak najbardziej. Może nawet z jakimiś nowymi postaciami.

 7. Alexa Rebel pisze:

  Na żaden tom nie mogę sobie chwilowo pozwolić ale przypinki bardzo chętnie :)
  I fajnie że w Warszawie można odebrać :)
  Takie małe pytanko, czy np. za jakiś czas będzie można znów zamówić przypinki czy to taka jednorazowa akcja? :D

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s