Urna z zadaniami – Project Dozen

Witajcie, ludki!

Przybywamy z nową informacją odnośnie opowiadania Project Dozen. Otóż niebawem u naszych rywalizujących chłopaków minie pierwsza tura zadań i czekać ich będą nowe wyzwania. Rok szkolny de facto dopiero się rozpoczął, więc mają jeszcze wiele czasu, żeby zawalczyć o nagrodę. Profesorowie, którzy prowadzą ten niebezpieczny eksperyment, mają wiele pomysłów, w jaki sposób rzucić chłopakom kłody pod nogi i zobaczyć, czy zdecydują się podjąć wyzwanie. Ale… są oni skłonni sięgać podpowiedzi z zewnątrz…

Zatem, otwieramy „urnę z zadaniami”! Każdy z Was będzie miał możliwość wziąć czynny udział w tworzeniu kolejnych zdarzeń w Project Dozen. Każdy z Was może zabawić się w profesora prowadzącego projekt. Jak to działa?

Urna z zadaniami ma adres – zadania.projectdozen@gmail.com

Jeżeli macie pomysł na zadanie, któremu musiałby sprostać któryś z członków projektu, wysyłacie tam jego treść. Ale uwaga, oto warunki:

 • treść maila niech ma w sobie jedynie treść zadania (ewentualnie zadań, jeśli macie ich kilka plus ewentualne wyjaśnienie w nawiasie – wszystko po to, by było przejrzyście; w razie potrzeby odrobinę zmodyfikujemy treść)
 • nie musicie się podpisywać w mailu (zgłoszenia są anonimowe! nikt nie dowie się, jaką krzywdę uczyniliście chłopakom XD)
 • nie ma limitu nadesłanych zadań
 • treść zadania nie może dotyczyć naruszenia zdrowia i życia (żadnego zabijania, łamania kości, podpalania czy podkładania wąglika itp. XD)
 • treść nie może dotyczyć też zmuszania do zachowań seksualnych (żadnego ekshibicjonizmu, nakazu zrobienia komuś laski czy przespania się z kimś; dopuszczalne jedynie delikatne rzeczy jak pocałunek czy złapanie za dupę)
 • treść nie może zawierać imion uczestników i innych bohaterów (czyli ma być tak skonstruowana, że będzie można jej użyć w przypadku każdej postaci; ewentualnie może dotyczyć jakiegoś nauczyciela bądź kogoś bardziej ogólnie np. „Ukradnij dyrektorowi kluczyki do samochodu.” czy „Zmieszaj viagrę z jedzeniem trójki uczniów i zamknij ich w schowku na miotły.”)
 • poziom trudności zadań może być różny, jednak weźcie pod uwagę, że te najbardziej lajtowe już zaserwowaliśmy w pierwszej turze, ale będziemy filtrować Wasze propozycje i dostosowywać je do kolejnych tur

Oczywiście musicie wiedzieć, że pomiędzy zadaniami (tak jak było dotychczas) dzieje się wiele wydarzeń, więc zanim ujrzycie wyniki tego, co wymyślicie, może minąć trochę czasu. Równocześnie jednak zapewniamy, że za jakiś czas Project Dozen będzie wychodzić częściej niż dotychczas, więc śledzenie akcji będzie trochę przyspieszone :) Podejrzewamy również, że nie będziemy w stanie wykorzystać wszystkich Waszych pomysłów, zapewne niekiedy ze względu na ciąg fabuły, nadmiar ilości zadań w porównaniu do tego, ile faktycznie może ich być, ewentualne złamanie warunków w przypadku wysyłanych zamówień itd. Postaramy się wybierać takie, które będą ciekawe, będą miały pożądany wpływ na akcję czy po prostu będą tak zajebiste, że nie sposób ich nie użyć XD W razie czego mamy pulę własnych zadań :) Cała pierwsza tura zadań należy do nas. A co dalej… liczymy na Waszą kreatywność!

Jakby ktoś potrzebował jeszcze raz zerknąć na warunki bądź miałby jakieś pytania odnośnie urny, ma ona swoją podstronę w dziale Project Dozen w Opowiadaniach – PODSTRONA URNY

4 myśli w temacie “Urna z zadaniami – Project Dozen

 1. Katka pisze:

  Hehe, fajnie, że się Wam pomysł podoba :D My same jesteśmy ciekawe tego, co może Wam przyjść do głowy :) Zaś PD będzie częściej faktycznie, choć jeszcze nie teraz, ale już niebawem ;) Musi nadejść odpowiedni moment.

 2. porebula pisze:

  Łoł… Najpierw Rynnq, potem matka Lennego, a teraz Dozen częśviej i dawanie własnych wyzwań :o jesteście niesamowite :) Biedni xD Będom cierpieć bahahahahaha

 3. Drama pisze:

  Pomysł rewelacja ;p Nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę, że Project Dozen będzie pojawiał się częściej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.