Konkurs memowy – podsumowanie!

Hej, ludki! :) Początek weekendu powitajmy z rozdaniem nagród w konkursie :D Do północy miało miejsce wybieranie zwycięzcy od publiczności, a my już również zdecydowałyśmy, kto wg nas zasługuje najbardziej na 1 miejsce. Chociaż oczywiście nie było to łatwe do wybrania, ale się udało. A żeby było ciekawiej, podamy pierwsze 3 miejsca w każdym rankingu (choć to 1 miejsca tylko zdobywają nagrodę).

Uwaga, uwaga! Jeżeli chodzi o zdobycie tytułu najlepszego mema od publiczności oraz nagrody w postaci rozdziału o 9 dni wcześniej – zdobywa to mem nr 19 autorstwa Dattebayo! Przedstawiamy cudownego mema poniżej:

1

Jest cudowny i zgadzamy się, że zasługuje na to miejsce :D Mem wygrał dzięki aż 26% głosów! Gratulujemy! Przypominamy dokładniej warunki wygranej: „Ponadto, nagrodą od publiczności (…) będzie otrzymanie 1 rozdziału 9 dni wcześniej (dotyczy opowiadania „Fire Dragon Tattoo Studio”, „Across The Cursed Lands” lub „No Exit” – w przypadku ostatniego 18 dni wcześniej) w wybranym przez siebie terminie do 4 miesięcy po zakończeniu konkursu (zatem do końca roku 2014).” O odbiór rozdziału zatem zapraszamy na maila, kiedy tylko zwyciężczyni będzie gotowa, by sobie go zażyczyć :) Byle tylko miało to miejsce do 5 stycznia :)

Pozostałe dwa miejsca w tym rankingu miały:

Mem nr 25 autorstwa Tigram Ingrow – 2 miejsce z 15% głosów.

Mem nr 8 autorstwa SilencedUnknown – 3 miejsce z 8% głosów.

Gratulujemy! :D A teraz nasza decyzja.

Uwaga, uwaga, po trudach wyboru jednego z 30 cudownych memów, jako zwycięzcę ogłaszamy mem numer 18 autorstwa Aquiny! Urzekł nas po całości, rozbroił i… och, jest taki prawdziwy! XD Poniżej prezentujemy to cudo:

FDTSHehehe, idealne podsumowanie XD Aquina więc zwycięża i jako nagrodę otrzymuje możliwość zamówienia u nas bonusu z wybraną przez siebie parą (dwójką bohaterów, którzy mogą również pochodzić z odrębnych opowiadań) oraz z wymyślonym przez siebie tytułem. Nie ma tu żadnego deadlinu, więc polecamy dobrze się zastanowić i napisać do nas dopiero, gdy pomysł będzie wykreowany :) Obie zwyciężczynie oczywiście prosimy o pisanie na adres shikattales@gmail.com :)

Co do reszty czołówki, zażartą walkę toczyły jeszcze dwa memy i dla ciekawości podamy, że drugie miejsce otrzymuje mem nr 6 – autorstwa SilencedUnknown, a 3 miejsce mem nr 5 autorstwa Bebok :D

Wszystkie twory były cudowne, jesteśmy mega szczęśliwe, że było ich aż tyle i że była taka wielka różnorodność! :D Cudownie widzieć, że się angażujecie w to, co staramy się organizować :D Mamy nadzieję, że przyszłe konkursy również będą się cieszyć tak dużym powodzeniem!

To tyle na teraz, życzymy Wam miłego weekendu i jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom! :D

 

9 myśli w temacie “Konkurs memowy – podsumowanie!

 1. Shivunia pisze:

  dattebayo >> Ojtam ojtam Alex, to na pewno dzięki „Grze o Tron” hehehe.

  Także gratuluje wszystkim uczestnikom! Jeden z bardziej udanych konkursów, do tego ileeeeee było zgłoszeń. Aż serce rośnie ze szczęścia. Mam nadzieje, że wszyscy dobrze się bawili i mieli z memów tyle radości co my ;)

 2. dattebayo pisze:

  och, a to miła niespodzianka! dziękuję za głosy :) widać Alex ma powodzenie :P
  gratuluje Aquinie i pozostałym uczestnikom.

 3. Aquina pisze:

  1 miejsce? *_* W ogóle się nie spodziewałam, bo konkurencja była ogromna. :D jak obudziłam się wpół do drugiej przez mój kochany telewizor /(-.-)\ to kompletnie nie jarząc co się wokół mnie dzieje po odwiedzeniu stronki stwierdziłam, że po prostu nadal śpię.. xD

 4. SilencedUnknown pisze:

  Hahaha! Drugie i trzecie miejsce nieźle :P ^^
  Och i jeden z moich ulubieńców wygrał! Ach te rękawiczki.. i to wszystko! :P
  Gratuluję zwycięzcom! :D

 5. Bebok pisze:

  Jeeej! Mam 3 miejsce *__* Dzięki xd
  Gratuluję wszystkim a w szczególności Dattebayo i Aquinie! Zasłużone pierwsze miejsca :D Ja osobiście głosowałam na króliczka Tigram choć nad zwycięskim memem Dattebayo też się namyślałam.
  Fajny był konkurs ^^

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.