Spotkanie fanowskie nr 3 – przypomnienie!

Siema wszystkim ;)

Post ten tyczy się wspomnianego spotkania fanowskiego, o którym mowa była już w tym poście – LINK. Na tę chwilę sprawa wygląda następująco:
Spotykamy się 30 Sierpnia ok. godziny 13:00 pod Złotymi Tarasami, przy Gitarze Hard Rock Caffe.

Miejsce spotkania

Dokładny czas ustalimy z osobami, które zadeklarują się, że przyjdą na spotkanie. I właśnie co do tych osób. Każdy kto planuje przyjść na spotkanie musi wysłać do nas maila. Jest to podyktowane względami organizacyjnymi, abyśmy się nie pogubili i wiedzieli, jak wygląda sytuacja. Mail (shikattales@gmail.com) powinien zawierać Wasz nick (bądź imię) i nr telefonu, pod którym będę mogła się z wami skontaktować. Tak, informacja potwierdzona, będę tylko ja (Shivunia) na spotkaniu, bo Katka jest poza granicami kraju. Będziemy także wdzięczne za wysłanie wspomnianego maila do 22 Sierpnia. Dzięki temu 23 sierpnia będziemy widzieć na 100%, ile osób przyjdzie minimum.  A to minimum, od którego spotkanie się odbędzie, wciąż wynosi 5 osób.  Ale nie stresujcie się, jestem na tę chwilę dobrej myśli, że tyle osób zbierzemy ;) (oczywiście jeśli coś się nagle nie zmieni u tych, którzy się już z nami kontaktowali).

Co do planu spotkania. Zależy od w dużej mierze od pogody. Jeśli nam dopisze, spędzimy miło czas w przestrzeni publicznej Warszawy. Jeśli jednak będzie padać, czy będzie zimno, zadekujemy się w jednej z kawiarni w centrum, których w tej okolicy nie brakuje. Oczywiście nie jest to twardy plan wycieczki co do godziny, a taki nastawiony na miłe spędzenie czasu w gronie osób o wspólnych zainteresowaniach ;)

Na tę chwilę to tyle, zachęcamy do pisania maila, jeśli ktoś może przybyć na spotkanie. Czym wcześniej tym lepiej, a 23 ogłosimy oficjalnie, czy zebrało się dość osób. Jeśli tak będzie, a wierzę, że będzie, zapraszamy na spotkanie wszystkie zbłąkane owieczki, które nie wiedziały do ostatniej chwili czy dadzą radę ;)

Pozdrawiamy i w razie pytań mail bądź komentarze ;)

3 thoughts on “Spotkanie fanowskie nr 3 – przypomnienie!

  1. Shivunia pisze:

    LordKurak >> Przypuszczam, że SerIndyk może spokojnie liczyć na ciepłe przyjęcie ;) Jedyne czego może się obawiać to wszechobecne spoilery tego z czym nie jest na bieżąco, których nie da się opanować w luźnej dyskusji. Ale tak poza tym, to nie musi mu być głupio ;) Każdy drób, czy Kurczak, czy Indyk, czy Perliczka będzie przyjęty z otwartymi ramionami.
    (p.s. nie-drób, też będzie przyjęty z otwartymi ramionami ;))

  2. LordKurak pisze:

    Mam czysto hipotetyczne pytanie, czy jeżeli ktoś, nazwijmy go np. SerIndyk chciałby się wybrać na spotkanie, ale nie jest na bieżąco z opowiadaniami i jest mu trochę głupio z tego powodu, może mimo to liczyć na ciepłe przyjęcie?
    A tak poza tym wybiera się ktoś z Wrocławia?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s