Wybory Mistera – Etap I – Wyniki

Witajcie ponownie na Wyborach Mistera Strony Shikat Tales!

Mamy dzisiaj 22 lutego i po 72 godzinach niepewności, od kiedy mogliśmy poznać uczestników turnieju, wreszcie dowiemy się, kto przechodzi do etapu II! Przypominamy, że ostatnio mieliśmy okazję dowiedzieć się, kim jest 18 uczestników, posłuchaliśmy opinii naszego gościa specjalnego oraz odbyło się ankietowe głosowanie. Którzy panowie dziś pożegnają się z turniejem? Dowiemy się za chwilę!

Najpierw jednak poprosimy naszego gościa specjalnego o kilka słów. A kim jest nasz gość specjalny? Dzisiaj jest nim pan John Brown, niezwykle bogaty, szanowany mężczyzna, który jest właścicielem luksusowego domu publicznego w Nowym Jorku. Na pewno część z Was o nim słyszała, chociażby w opowiadaniu pt. „Savage Virus”. Panie Brown, co pan myśli o turnieju?

John Brown: Witam wszystkich. Najpierw chciałbym skorzystać z możliwości podziękowania za zaproszenie mnie na to wydarzenie. Sam turniej jest doskonałą rozrywką. Nie przystoi mi w tym momencie robić reklamy mojego domu publicznego, jednak skojarzenie nasuwa się samo. Otóż w nim również od czasu do czasu organizujemy większe. spotkania, mające na celu pokazać atrybuty moich podopiecznych. Mają one jednak bardziej, hm, dotykową atmosferę, szczególnie finisz. Dlatego wiem, że takie wydarzenia cieszą się dużą popularnością i oglądalnością. Dodatkowy podziw kieruję w stronę uczestników, którzy, jak zauważyłem podczas czujnego śledzenia ostatniego etapu, są wyjątkowo interesującymi mężczyznami i w wielu przypadkach również atrakcyjnymi. Życzę im wszystkim powodzenia.

Dziękujemy, panie Brown! Doskonale jest słyszeć takie słowa od kogoś, kto wie, czym jest organizowanie takich właśnie wydarzeń. Przejdźmy teraz do samych wyników! Jesteśmy pewni, że nie możecie się ich doczekać, dlatego już teraz, za kilka sekund, podamy imiona pierwszych sześciu panów, którzy wciąż będą mogli walczyć o tytuł Mistera! Zwracamy uwagę, że kolejność podawanych imion jest losowa i nie została ustawiona przez liczbę zdobytych głosów.

Uwaga! Do następnego etapu… przechodzą…

Kandydat nr 5 – Ryan Carter

Kandydat nr 17 – Marvin Milligan

Kandydat nr 15 – Jefferson Black

Kandydat nr 4 – Alexander Grey

Kandydat nr 6 – Lenny Tunder

Kandydat nr 14 – Mason Awordz

Jesteście zaskoczeni? A może rozczarowani? Sami uczestnicy na pewno wyjątkowo się cieszą! Pozostaje nam poznać kolejnych szczęśliwców… ale najpierw pora na reklamy. Wracamy niedługo!

… REKLAMA …

Masz ochotę na ambitny tekst? Cenisz sobie trzymanie w napięciu i zawiłość relacji bohaterów? Masz ochotę na coś, co nie jest pornosem, a jednak wzbudza rumieńce na twarzy? Zajrzyj do Muse On A Leash! Jedno z opowiadań pt. „AI: When September Ends” zapewni Ci takie atrakcje!

Johnny, Will i Tunny dorastali razem w Jingletown do momentu, gdy postanowili wyrwać się ze swojej zabitej dechami mieściny w świat. John i Tunny wyjechali, Will został, zatrzymany przez Heather, swoją ówczesną dziewczynę. John szukał szczęścia w wielkim mieście. Tunny posunął się dalej: zaciągnął się do wojska i trafił do Iraku.
Teraz obaj, rozczarowani wielkim światem, wracają do Jingletown, gdzie Will już czeka.

Autorka owego bloga posiada też inne teksty, które być może zaspokoją właśnie Twoją ciekawość!

… REKLAMA …

Piękne rysunki utalentowanej Black Bohemot – Polki zasilającej DeviantArt swoją cudowną twórczością! Zachęcamy do obejrzenia całej jej galerii, a poniżej zobaczcie namiastkę tego, co potrafi!

 caught_ii_by_blackbehemot-d5pp002 commission_iv___alex_and_ezio_by_blackbehemot-d5d2o92

f_you_by_blackbehemot-d69qn7n finn_and_wolfie_by_blackbehemot-d655pn9

GALERIA BLACK BOHETMOT

(Jeśli jesteś posiadaczem strony z opowiadaniami homoerotycznymi lub chcesz zareklamować swoją galerię w trakcie kolejnych etapów wyborów Mistera, zapraszamy do organizatorów – kontakt: shikattales@gmail.com)

… KONIEC REKLAM …

Witamy po przerwie reklamowej! Mamy nadzieję, że nie odeszliście za daleko i wciąż z nami jesteście. W końcu emocje podczas dzisiejszego wieczoru jeszcze się nie skończyły. Nie znamy wszak imion jeszcze sześciu panów, którzy zasilą szeregi wciąż walczące o tytuł Mistera Strony Shikat Tales! Na pewno jesteście bardzo ciekawi, podobnie jak nasz gość specjalny. Panie Brown, kto podczas całego turnieju jest pana faworytem? Zdradzi pan to nam?

John Brown: Proszę pozwolić mi zostawić to w niedopowiedzeniu. Jestem skłonny uznać, że większość uczestników ma czym się pochwalić i ciężko byłoby wybrać mi tego jednego. Mogę jedynie zdradzić, że mam słabość do brunetów.

Uuu, brunetów, mówi pan? Niewątpliwie mają swój urok i mamy tu ich kilku… Tak, tak, już nie przeciągamy! Podajemy kolejną czwórkę awansujących uczestników! A są nimi…

Kandydat nr 3 – Jason Rebel

Kandydat nr 18 – Jasper Moseley

Kandydat nr 16 – William Lockerbie

Kandydat nr 13 – Josh McMillan

Tak, to właśnie oni! Na pewno część z Was odetchnęła z ulgą, jeśli Wasz faworyt jest właśnie wśród tych panów! Ale dla tych, którzy go tu nie widzą, jeszcze nic straconego! W końcu mamy jeszcze dwa miejsca do obsadzenia. A tego dowiemy już po… kolejnej krótkiej przerwie. Bądźcie z nami!

… REKLAMA …

… KONIEC REKLAM …

Witajcie z powrotem! Mamy nadzieję, że nie nudzicie się w ciągu tego wieczoru, bo dla nas jest on wyjątkowo fascynujący! W końcu mamy okazję poznać imiona tych seksownych panów, z których jeden już za kilka dni sięgnie po sławę. Przypominamy, że znamy już 10 uczestników. Pozostaje dwójka. Poprośmy jeszcze naszego gościa specjalnego o kilka ostatnich słów, nim zdradzimy tajemnicę, kto przejdzie dalej. Panie Brown?

John Brown: Proszę wybaczyć, zapatrzyłem się na zaprezentowany w reklamach trailer serialu. Ale już wracam myślami do turnieju. Kilka ostatnich słów? Hm. Jestem pewien, że każdy z panów marzy o tytule Mistera, ale również nie może doczekać się sławy, jaką może mu dać podpisanie kontraktu na opublikowanie sceny z jego narracją. Bądźmy szczerzy, to może otworzyć im drogę do popularności, a i wszystkim czytelnikom daje możliwość, nazwijmy to, zagłębienia się w ich umysł i ciało. Ta wizja jest niepomiernie fascynująca, dlatego będę z napięciem śledził dalsze losy, by w końcu poznać, który z tych panów dostanie tę możliwość. I pozwólcie, że nie będę przedłużał, gdyż sam jestem zapewne równie ciekaw jak reszta widzów, kim jest ostatnia dwójka.

Rozumiemy doskonale, panie Brown. Nie będziemy więc dłużej trzymać wszystkich w niepewności. Zdradźmy więc, kto jeszcze znajdzie się w zwycięskiej 12…

Uwaga… ostatnimi uczestnikami awansującymi do etapu II są…

Kandydat nr 7 – Shane Jarvis

Kandydat nr 12 – Ridley West

Tak! Tak, to właśnie oni pokonali resztę uczestników! Jak Wasze emocje? Czy jesteście zawiedzeni, a może właśnie bijecie brawo swoim faworytom? Mamy nadzieję, że podzielicie się z nami Waszymi wrażeniami!

I tymi słowami żegnamy się z Wami dzisiejszego wieczoru! Pozostałym uczestnikom, którzy niestety nie przeszli do następnego etapu, bardzo dziękujemy za dotychczasowy udział w wyborach. A Was, drodzy widzowie, zapraszamy znowu 25 lutego o północy, kiedy rozpocznie się II etap wyborów Mistera!

Do zobaczenia!

27 thoughts on “Wybory Mistera – Etap I – Wyniki

 1. Katka pisze:

  Vampirka_15, dowiesz się już za niecałe 1,5 godziny, jeśli czekasz :) I teraz śledź dzielnie, coby nie przeoczyć tym razem! Jest mniej kandydatów, więc lepiej walczyć o tych, których się widzi w czołówce :)

 2. vampirka_15 pisze:

  TigramIngrow hehe dziękuję ;) jednakże chodziło mi o to, że w dzień wyborów nie było mnie ani chwili na laptopie czy telefonie :) Dlatego właśnie nie zagłosowałam, ale teraz się to nie powtórzy, muszę dopilnować, by moi faworyci przeszli dalej. Jestem tylko ciekawa ile głosów każdy z nas będzie mógł oddać.. ^^

 3. Katka pisze:

  Saki, 7 na 9 to niezły wynik :) Haha, i wciąż mnie bawi strach na myśl o bonusie w wykonaniu Ryana. No cóż, zobaczymy, kto dostanie ten zaszczyt, a Ryan na pewno by nie miał problemów z prowadzeniem narracji. Co najwyżej z prowadzeniem zrozumiałej narracji XD Pozdrowionka :)

 4. saki2709 pisze:

  Siódemka z mojej dziewiątki przeszła dalej. Nienajgorzej, hehe. Zwłaszcza że spodziewałam się, że Jimmy nie przejdzie… Albercik się nie dostał, no cóż… jakoś to przeboleję. Bardziej zależało mi na Ridleyu. Ryan przeszedł… W sumię nie dziwię się wcale. XD Toż to przecież taki z niego przystojniak, że aż dziwne by było, jakby się nie dostał. Sama bym na niego głosowała, gdyby nie to, że nagrodą ma być narracja w bonusie (if You know, what I mean). A Marvin? Z niego też ciacho, więc nie mam nic przeciwko. Ale i tak będę kibicować mojej siódemce.
  Nie mogę się doczekać następnego etapu :)
  Pozdrawiam.

 5. Katka pisze:

  @.@, bardzo mocno sprecyzowana czołówka. Cóż, myślę, że mają duże szanse, ale nigdy nic nie wiadomo… :)

  kaczuch_A, tatuaże to nie jest jednak fascynacja Lenny’ego. Wiesz, jedni wolą iść w piercing, inni w dziary, a Lenny idzie w dredy XD Jakoś nie ma potrzeby, podobnie jak Ryan. Oni są nietatuażowi w całej ekipie. Przyznam, że prędzej nawet widzę Marg robiącą sobie jakiegoś ślicznego motylka na kostce, niż Lenniaka z dziarą na klacie. Chociaż mogłaby mu nawet pasować. Ale cóż, jego wybór, cisnąć go nie ma sensu, uparciucha jednego XD

 6. kaczuch_A pisze:

  Katka, no właśnie niby by pasował, a tak wiele mu brakuje xD ale, ale właśnie co do tatuaży, moje pierwsze wrażenie jak pojawił się Lenny, to była taka smexowna czekoladka z dziarami na perfekcyjnej klacie, nie wyobrażałam go sobie inaczej. I tak zszokowało mnie to, że ten kociak jest gładziudki xD i właśnie, dlaczego nie ma żadnej dziary? :D

 7. Katka pisze:

  Shirogace, cóż, zawsze musi się znaleźć ktoś, kto nie jest zadowolony XD Może następny etap bardziej Cię usatysfakcjonuje XD

  kaczuch_A, haha, oooch, Lil, Lil to normalnie legenda, też nam się zawsze skojarzenie z Lenem pojawia, jak na niego patrzymy, ale och, gdyby buźkę tylko miał inną niż żabia, nie miał tatuaży i nie robił min, po których się człowiek zastanawia, czy koleś w ogóle ogarnia. Ale tak, te dredy, ogólnie jest też niski i ciało ma takie zbite, więc nie dziwię się skojarzeniom. Ale takie szukanie odpowiedników – cieszy mnie, że nie tylko my, jako autorki to mamy XD

 8. kaczuch_A pisze:

  Większość faworytów jest, no nie ma Alberta i cierpię~! T^T
  I pojawili się panowie, za którymi zbytnio nie przepadam, no ale cóż trzeba będzie ich wyeliminować (hue, hue, hue)
  I ostatnio coś nie daje mi spokoju, w sensie: http://www.youtube.com/watch?v=RnpyRe_7jZA laski nie trawię, muzyka, słowa to katastrofa, ale Lil Wayne jako półnagi mulat z dredami w łóżku i okazujący takie czułości tu co prawda kobiecie, no ale jak by ją wyciąć to przychodzi mi tak bardzo na myśl Lenny, matko, zamiast siedzieć nad seminarium, szukam odpowiednich realnych, żyjących odpowiedników z opowiadań, hue, hue, hue.
  Co prawda Lil Wayne aż takim ciasteczkiem nie jest jak sobie Lenny’ego wyobrażam, ale i tak się jaram mulatem w łóżku, Lenny, kocie do dzieła no~!

 9. SHIROGACE KAMUI pisze:

  Pisałam na telefonie pół godziny komentarz, ale go diabli wzięli, więc powiem krótko: jako zawodowy psucz humorów nie mogę pozwolić na zbyt dająca się we znaki radość autorek, więc mówię, iż WYNIKI ANI TROCHĘ MI NIE PASUJĄ! xD
  Gdzie moje zacne dupy, Walter i Jammie, hę? Przy czyich fotach w rozbieranej kategorii będę się masturbować, hę? Czy ktokolwiek głosując w pierwszym etapie wziął pod uwagę moje uczucia, hę?
  Przynależności jest Ridley…

 10. Katka pisze:

  Dokładnie, wszystkie informacje i przypomnienia pojawią się na facebooku, więc również zachęcam :)

  A czas minie szybciuko! Ani się obejrzycie, a będzie 2 etap. I cieszę się, że emocje są, bo może aaaaaaaaaaaż tak nie tęsknicie za czytaniem :)

 11. Illita pisze:

  Jeff, Alex, Mason, Jason, Will, Josh i Ridley poszli dalej więc aż 7 moich faworytów :D Żałuję że odpadł David i Walt, ale nie ma Alberta, więc plusy też są :3

 12. Katka pisze:

  Ogólnie chyba widzę zadowolenie :D To dobrze, chociaż nie ma się co dziwić, bo przeszli ci, którzy mieli najwięcej głosów, więc większość z Was powinna być ukontentowana. Chociaż ja osobiście jestem zaskoczona, że nie przeszedł Walter i Rush. Bo oni to tacy typowy modele XD

 13. vampirka_15 pisze:

  Kompletnie zapomniałam o I Etapie i głosowanie mnie ominęło :c Buuu.. ALE chyba mam więcej szczęścia i rozumu bo moi faworyci przeszli do II Etapuu :D Jason, Alex, Ryan i Lenny jesteście THE BEST :P

 14. FlooFloo pisze:

  Rush odpadł! JUHUUUUUUU :D
  Nic na to nie poradzę, jest zbyt Rushowaty! Najważniejsze ze jest Jason i Lenny i nawet Shane przeszedł, jupiiii :D

 15. Yaoistka^^ pisze:

  Wśród tych wszystkich samców trudno było wybrać 12 ale się udało! :) Nieźle dziewczyny! :)

 16. rehab-e pisze:

  Ok, są prawie wszyscy, na których głosowałam…ale nie ma Jamesa ! ;c
  cóż, muszę to jakoś przeboleć ;p
  nie ma Alberta, więc to jakieś pocieszenie xD
  mam tylko nadzieję, że w następnym etapie starczy mi głosów..

 17. Sharon d'Arc pisze:

  Są moi ulubieńcy, więc jest git :3 Myślałam, że Alex jest lubiany bardziej jako para z Jasonem (bo tylko wtedy jest prawie normalny…) A tu lekki suprise… Dobrze, dobrze… No i panowie z „No Exit”, myślę, że po tych kilku rozdziałach przejście do następnego etapu mieli zapewnione :D Podoba mi się konkurs ale i tak tęsknię za rozdziałami… Mimo to podekscytowanie rośnie…

 18. Hoshii. pisze:

  jest Marvin, jest Jasper, czyli jestem szczęśliwa. ale kurczę, oprócz nich przeszli jeszcze Ryan, Jeff, Alex i Ridley… uhm, czy w późniejszych etapach mogę powstrzymać się od głosu, albo zagłosować na wszystkich? nie? ale na pewno? no dobrze, przepraszam. w międzyczasie gdzieś liczę na Marvina w szpilkach^_^

 19. TigramIngrow pisze:

  Marvin. Cóż. Cóż. Nie ma Walta i Jamesa. Dobrze. Jest Ryan, Alex, Mason i Josh. Czterech z pięciu moich top kandydatów. Odpadł Albercik. Biedak. Ale za to jest Ridley. Plus. Nie ma Rusha i Charliego, co jest pewnym zaskoczeniem. Lenny. Um. Shane, hmm.. Jednak oni nadal raczej nie będą mieli mojego głosu. Jest Will i Jeff, w sumie ATCL cieszy się powodzeniem, ale i tak dziwnie. Chociaż widzę, że w większości przeszły pary. Ryan i Lenny. Alex i Jason. Marvin i Jasper. Will i Jeff. MAson i Josh. Jedyne single to Ridley i Shane. Ciekawe ile osób będzie można wybrać w kolejnym etapie. Oby 7 :D
  W sumie jestem całkiem zadowolona. Nie ma Walta :D

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s