E-book – co i jak

Hej, ludki!

Od dnia 2.12 (poniedziałek) od godziny 00:00 zaczniemy zbieranie mailowych zamówień e-booków. Jak to ma przebiegać wyjaśnione jest na podstronie – E-BOOK. Ale dla ułatwienia tutaj skopiuję istotną część:

JAK ZAMAWIAĆ?

– Piszesz do nas e-maila na adres shikattales@gmail.com, wyrażając chęć zakupu, wybierając formę płatności (przelew lub paypal), format e-booka (informacje dalej) oraz podpisując się.

– My odpowiadamy, podając dane do przelewu.

– Po otrzymaniu przelewu do 2 dni wysyłamy e-booka.

Po ostatecznym składzie e-book ma 530 stron. Cena w „promocji przedświątecznej” to 20 zł. Od 1 stycznia e-book będzie kosztował 25 zł :)
Uwaga! Rozdziały w formie e-bookowej są miejscami inaczej podzielone, więc nie zdziwcie się, jeśli tamtejszy spis treści nie będzie się zgadzał z tym, jaki znajduje się tutaj na stronie. Treść jest ta sama, jednak część rozdziałów została połączona.
Co do formatu – na tę chwilę jest PDF, ale prosimy, żebyście zaglądali na podstronę, do której link jest wyżej, bo jeśli będziemy aktualizować informacje na temat formatu (czyli jeśli rozszerzymy to o format ebup lub mobi), to właśnie tam będzie można zobaczyć zmiany. Bo nie będziemy już raczej tworzyć osobnych postów, by jedynie poinformować o możliwości zamówienia e-booka w innym formacie ;) Co najwyżej pojawi się informacja na twitterze lub fb.
Kolejna z WAŻNYCH informacji – jak będziecie dokonywać przelewu, w jego tytule wpiszcie swój nick lub imię i nazwisko, jakim podpiszecie się na mailu przy złożeniu zamówienia. Jest to oczywiście istotne, byśmy wiedziały, komu wysłać e-booka ;) Prosimy o tym nie zapomnieć.
Przy zamawianiu upewnijcie się, czy wszystkie te rzeczy, o jakie prosimy, były zawarte, coby uniknąć niepotrzebnego chaosu :)

I teraz uwaga! Rzecz ARCY-ważna! O czym za nic w świecie nie możecie zapomnieć! Po przeczytaniu e-booka ZABRANIA SIĘ publikowania w komentarzach tutaj na stronie lub na naszej stronie facebookowej spoilerów! Wszystkie grzeczne i niegrzeczne dzieci wiedzą, że spoilery to zło (a jak nie wiedzą, to ja Wam mówię XD), więc powstrzymajcie się z tym ;) Będziemy niestety usuwać wszelkie komentarze, w których zawarte będą spoilery dotyczące dalszej akcji No Exit, zatem weźcie to na poważnie. Oczywiście w żadnym wypadku nie zabraniamy komentowania tego, co przeczytacie, a wręcz przeciwnie! Więc, jeśli bardzo by Was cisnęło, oczywiście będziemy wyjątkowo rozradowane komentarzem mailowym. Względnie oczywiście możecie śledzić akcję na stronie i komentować pod rozdziałami – ale konieczne jest, byście zwracali uwagę, co zawiera treść rozdziału (tutaj przypominam, że rozdziały w e-bookach mogą być inaczej podzielone).

Nie będziemy już pisać kolejnego posta o e-booku (chyba że niespodziewanie pojawią się jakieś zmiany). Zatem, 2.12, godzina zero następuje zbieranie zamówień :) To chyba tyle, ale jeśli o czymś istotnym zapomniałam, walcie śmiało w komentarzach :)

Pozdrowionka,
Katka :)

8 thoughts on “E-book – co i jak

 1. Shivunia pisze:

  Direhha >> A jaki format potrzebujesz na telefon? EBook jest w tej chwili w wersji pdf, właśnie pracuje nad mobi i epub. I mam nadzieje, że stanie się cud i ogarnę to w chwilę moment.
  Jeszcze co do telefonów, na tych z androidem można ściągnąć wygodną dla siebie aplikacje i z niej odczytywać różne formaty.
  Pozdrawiam, mam nadzieje, że pomogłam z odp.

 2. Katka pisze:

  Direhha, no niestety lub stety e-book. Na tę chwilę książka wymagałaby za dużo wszystkiego od nas, czemu nie jesteśmy w stanie podołać, ale może następne, co wydamy, będzie papierowe. Przyznam, że marzy się to nam ;)

 3. Yaoistka^^ pisze:

  Ja już się mamy spytałam ^^ Teraz muszę tylko poczekać do jutra ok 16.00 żeby na pocztę wbić i wgl :)

  JUŻ SIĘ KURCZE DOCZEKAĆ NIE POTRAFIĘ! <3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s